Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: D.Chisora vs D.Haye
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Dokladnie. Komentarze zalosne.
Na bokser.org jest info o tym, że Haye nie pojawił się dziś na konferencji przed walką. Wielka szkoda bo to zawsze jest ciekawe, bynajmniej dla mnie jak Haye się z kimś bluzga. Wchodzę na twittera, żeby sprawdzić, czy może Haye napisał coś, dlaczego go nie było a tam informacja... że spał Tongue
Pierwotnie tą galę w Niemczech miało ARD pokazać ale się wycofało z transakcji z powodu zachowania obydwóch zawodników.
@krab13
Dzięki za info
TongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongue
@Jerome
To i tak była tylko telekonferencja Smile
Do walki coraz bliżej, nie chcę się za bardzo nakręcać na mega-show, bo nigdy nic nie wiadomo, ale wiele wskazuje na to że może to być naprawdę dobra walka.

@Jerome: Nie przesadzasz trochę z sygnaturą? Smile Oczywiście mam na myśli jej wysokość Wink
@Kikas
PeterMafredo miał swojego czasu większą. Na razie ta mi się podoba i nie będę nic zmieniał. Może coś nowego po walce wpadnie...
@Jerome
Szczerze, że ta sygnatura ze spodenkami Haye'a była lepsza Big Grin

PS. Słyszałem, że Haye do walki z Chisorą może nie wyjść w swoim stroju... wiesz coś na ten temat?
@AdamekFightPL
Gdzie to słyszałeś?

Ździwiony nie będę ale szkoda, że odejdzie od swojego klasycznego "stylu". Nawet niebieskie Granty z biało-czerwonym kciukiem zamiast czerwonych z białym (w walce z Wołodią) były dziwne :/
Swoją drogą chyba jestem pierwszy, który wywołał dyskusję na temat sygnatury Tongue Miło mi Smile
@Jerome
Znajomy mi powiedział, ale nie ma go teraz i nie mam jak zapytać z skąd z kolei on ma takie info ;D ale może tak być, że Haye na Luksemburskiej licencji nie będzie mógł wyjść w barwach UK.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Przekierowanie