Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: D.Chisora vs D.Haye
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
@AdamekFightPL
No dokladnie. Do 1 zdjecia sie ograniczylem. Co do biletow to pogrom. Anglicy lubia boks, lubia Haye'a, lubia Chisorę, dla nich to wielka gratka. Budza sie, wsiadaja w auto i jada na stadion obejrzec walke. Pozazdroscic.
Władimir Kliczko mnie rozbawił niemiłosiernie, gdy nazwał walkę Chisory z Hayem "freak show". Nie wiem, czy on nie może ścierpieć tego, że to starcie budzi większe emocje niż jego pojedynek z Thompsonem, czy po prostu jest wściekły, bo ktoś zrobił coś "za jego plecami".

Ja w każdym razie wolę obejrzeć "freak show" pomiędzy Hayem i Chisorą, niż "prawdziwy boks" w wykonaniu Kliczki z Mormeckiem czy Thompsonem...
@Rutherford
Hehehehe. Dokładnie Tongue Tongue
@Rutherford

Dokładnie, Kliczkowie przyzwyczaili się, że największe wydarzenia bokserskie w wadze ciężkiej wiążą się z nazwiskiem ''Kliczko''. No to teraz mały wałek i zobaczą jak ludzie mogą kochać wagę ciężką nawet gdy w ringu nie stoi żaden z braci Kliczko... zdaje mi się, że Władimir to taki pies ogrodnika. Sam nie zje a komuś nie da. Jestem pewny, że im bliżej gali Haye vs Chisora tym bardziej Władimir (może Witalij też dołączy do jego grona) będzie ''hejtował'' ten pojedynek... Zawiść ludzka nie zna granic... a Haye teraz powinien śmiać się w twarz Witalijowi, któremu TAKA kasiorą przeszła przed nosem.
@AdamekFightPL
@Rutherford

Wszystko sie zgadza ale moim zdaniem David liczy na to ze jak wygra z Dereckiem to dostanie walkę od Vitka ;]
@Jerome

A ja widzę to tak... Haye przyjął walkę z Chisorą, ponieważ wie, że zarobi ogromne pieniądze. Pewnie myśli, że Chisora to tak na prawdę mało wymagający przeciwnik (oby się na tym nie przejechał). Od razu wskoczy w rankingu na bardzo wysokie miejsca. Wątpię aby chciał zawalczyć z Witalijem bo na walce z Chisorą zarobi podobne pieniądze a ryzyko jest mniejsze. I teraz 2 opcje dla Haye'a... albo zawalczy z Povetkinem o regularny pas WBA i na luzie skopie tyłek ruskowi i zapewni sobie rewanż z Władimirem albo zawalczy z kimś słabszym i zaczeka na wakat po Witaliju. Moim marzeniem i chyba Twoim Jerome była by walka Adamek vs Haye prawda? mój ulubiony pięściarz vs Twój Big Grin w sumie mogli by zrobić eliminator z tych dwóch walk (Haye-Chisora,Adamek-Chambers). Było by super.
Rany...
Przecież są niezbyt duże szanse że Povietkin wyjdzie do Haye. Sasza ma 3 opcje - Władek, rewanż z Huckiem, i Haye. Wybierze najbardziej korzystną finansowo, bo niemal na pewno straci pas (chyba że się jakoś odrodzi...)
Walka Haye z Chisorą nie kłóci się walce Haye z Vitem, a wręcz ją napędza. Jeśli Haye pobije Chisorę, z którym Vit miał "ciężko", mnóstwo ludzi "kupi" że David pobije Vitka.
Vitek nigdzie się nie musi spieszyć, na razie końca kariery nie ogłaszał.
Czy wygra Haye (Wielka Nadzieja !!) czy Chisora (Wielki Rewanż ! ) to tylko korzyść dla Vitka i mnóstwo kasy.
Im bardziej się wypromują Haye lub Chisora, czy nawet Adamek i Chambers, tym lepiej dla K2, bo rozpaczliwie zaczyna brakować im przeciwników w których ludzie mogą uwierzyć, i którzy napędzą koniunkturę...
Wcale bum się nie zdziwił, gdyby to nie Vitek obdzwonił Warrena, Derecka i Davida, sugerując im takie rozwiązania... Bo na tej walce najbardziej ostatecznie skorzystają K2.
@AdamekFightPL
Walka z Adamkiem? Czemu nie? Jeszcze na HBO z tymi wszystkimi bajerami jak Buffer, Merchant, Lampley, Kellerman? Kurcze no coś pięknego. Z tym, że dla mnie zwycięzca może być jeden. I to chyba nawet z logiki a nie fascynacji. Nie mniej jednak bardzo chętnie to obejrzę, choć nie bardziej niż starcie z Chisorą.

@MrT
Dokładnie. Vitek ma w tym swój biznes. Jak nie wkład to późniejszy zysk już jest po jego stronie. Z resztą on nie potrzebuje jakiś wielkich wypłat tylko walki, dzięki której będzie spełniony jako pięściarz. To, że będzie zapamiętany to jestem pewny. Boks dla niego to już tylko tworzenie własnej historii i... legendy(?).

Najpierw jednak drodzy koledzy poczekajmy na wyniki najbliższych walk. Haye, Chisora, Adamek, Chambers, Haye, Chisora, Adamek, Chambers, Haye, Chisora, Adamek, Chambers, a tu nagle Thompson nam znokautuje Władimira i dopiero będą jajcaTongue . Oczywiście wszelkie zapowiedzi, że Haye będzie tylko walił formę a nie szykował się na Derecka to bzdury. Nie ma takiej opcji. Adam do tego by nie dopuścił. To publika i ja się na to nie nabiorę. Wam też radzę.
Do tego pamiętajmy, że musi wygrać Haye aby coś się zadziało na szczycie bo Chisora ze swoimi banami w federacjach szału nie zrobi.
Mimo wszystko trzeba powiedzieć, że na chwilę obecną walki Haye v Chisora i Adamek v Chambers bardziej są ciekawsze niż plany Braci. Nie wiem kogo Vitek musiałby wziąć na przeciwnika aby dorównać tym wydarzeniom.
Druga sprawa to załóżmy, że Vit jednak ma w tym swój wkład (H v C). Trzeba powiedzieć, że trochę Bratu zaszkodził Tongue
@Jerome

Vitalij musiałby chyba wziąć Solisa albo Setha.

Walka Wladimira z Thomsonem nawet bym nie zawal walką, a egzekucją (odważę się strzelać w ciemno). Ostatnia walka Wladimira z Mormeckiem byla rownie ekscytująca, co trzepanie dywanu, tak więc niech lepiej Wladimir siedzi cicho, a nie dyskredytuje jedne z najciekawszych starć w HW ostatnich lat, które zbliża się do nas wielkimi krokami Smile

Adamek Chambers, Haye Chrisora- nawet jakby ktoś mnie poprosił, żebym wybrał 2 walki marzeń, jakie życzyłbym sobie zobaczyć w najbliższym czasie w HW, nie wiem czy by mi wyszła taka zaje**** kombinacja Smile
Idealnie byłoby gdyby Adamek wygrał swoją walkę a Haye swoją i właśnie Ci wygrani by ze sobą zawalczyli Smile A potem wygrany zawalczyłby z Povetkinem a więc przypuszczam że byłby to Haye. Następnie Haye zawalczyłby z V.Kliczko a Povetkin z W.Kliczko. Povetkin jako przegrany zawalczyłby z Chisorą. Na sam koniec żeby już bokserski świat oszalał to walka W.Kliczko vs V.Kliczko
Czyli jednym słowem w przeciągu ok. 2 lat mielibyśmy takie walki jak:
Adamek vs Chambers
Haye vs Chisora
Adamek vs Haye
Haye vs Povetkin
Povetkin vs W.Kliczko
Haye vs V. Kliczko
Chisora vs Povetkin
V.Kliczko vs W.Kliczko
Chociaż te dwie pierwsze walki się odbędą to te kolejne byłyby równie lub nawet bardziej ciekaweSmile MARZENIE moje jest taka kombinacja jaką właśnie podałem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Przekierowanie