Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44
@Sander
A kto nie chciałby się pochwalić zdjęciami z piłkarzami realu madryt? co ma facebook do treningu.... już nie przesadzajmy, nawet Łapin pogodził się już z faktem, że Artur to takie ''dziecko naszych czasów'' , bardzo dobrze, że dba o kontakt ze swoimi fanami. Wiadomo, że zdjęcia z psem w takiej ilości są mało interesujące, ale to też jest sprawa jakie zdjęcia wstawia.
Mysle ze tu nie chodzi o to ze Artur fejsbukuje tylko o to jak sie ma rzeczywistosc do jego zapowiedzi, w ktorych gadal ze to ograniczy bo bierze sie powaznie za trening.

Tak jakby Solis gadal ze juz sie nie obija a zjadlby hamburgera. Nic sie nie dzieje, hamburgera zjesc moze kazdy - wszystko rozbija sie o deklaracje (Choc mysle ze Szpilki nikt na 100% powaznie nie wzial ze ograniczy media spolecznosciowe).
Mi sie akurat podoba jego przemiana od walki z Bryantem, wiec niech tylko w ringu bedzie to dobrze wygladac.
@Gogolius
Po pierwsze dałeś dziwny przykład. Jedzenie hamburgerów takiemu Solisowi czy innemu sportowcu po prostu szkodzi i to bardzo, natomiast wstawianie jakiś zdjęć na facebooka nikomu krzywdy nie robi... bądźmy poważni bo to już jest czepianie się byle czego. Po drugie Artur miał na myśli facebookowy i twitterowy ''trash talking'' tzn. teksty jakie miały miejsce przed walką z Jenningsem itd...
Jeden hamburger nikogo nie zabije, tak jak jedna fotka.
Zeby nie bylo, mi to nie przeszkadza bo na tyle na ile moge ocenic jego przygotowania to uwazam ze czasu chlopak nie marnuje.
Wszystko zweryfikuje ring ; )
Zagłosowałem w ankiecie na Szpile przez KO i widzę, że jestem pierwszy Tongue
Tak naprawdę nie wiem co się stanie. Czy doświadczenie Tomka wystarczy na Szpilkę aby go wypunktować, bo w knockout nie wierzę (nie padł McBride a padnie Szpila?)... Czy cios Szpilki aby Tomka znokautować? Ciężko powiedzieć, ciesze się z tej walki, kibice na nią zasłużyli Big Grin
Kolejny krok do walki zrobiony: Posat dogadal sie z Krakowem w sprawie pojedynku 8 listopada. To pokazuje jak wygladaja negocjacje w boksie: walka zaklepana oficjalnie od paru tygodni a hala dograna dopiero dzis (a naprawde dograna bedzie we wtorek jak podpisane zostana dokumenty).
Potwierdzono tez oczywistosc ze walka bedzie w ppv.
Dobrze, że chociaż KSW 28 nie będzie w PPV (chociaż gdyby w karcie był od początku Materla to pewnie by było), Adamek-Szpilka i gala w Rosji też będzie w PPV.
Najprawdopodobniej w tym tygodniu z obu stron zostaną podpisane kontrakty na walkę. Już się nie mogę doczekać pierwszej konferencji prasowej.
A kiedy będą w sprzedaży bilety? Korci mnie żeby wybrać się do Krakowa...
Dobrze żeś trafił z pytaniem bo bilety sprzedawane są od... jutra Big Grin

"Według najnowszych zapowiedzi, bilety na galę Polsat Boxing Night trafią do sprzedaży 1 września. Ile będą kosztować? Ceny wejściówek na galę wynosić będą od 40 zł, jednak na bliższe sektory sięgać będą nawet kilku tysięcy zł. "

" Cyfrowy Polsat ustalił już cenę PPV. Będzie to 40 złotych. Transmisja będzie też w telewizjach internetowych i kablowych."

za Wernerem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44
Przekierowanie