Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44
Jeżeli już założyć, że ktoś będzie premiowany przez sędziów to na pewno Szpilka. Z oczywistych powodów. Ale wątpię żeby planowali jakąś większą akcję. Porażka zrobiłaby mu mniej krzywdy niż nieuczciwie zwycięstwo. Mimo wszystko to zawodnik jest potem kojarzony z nieuczciwym werdyktem, a nie promotorzy. Nic im nie da zwałowanie Adamka, bo chyba każdy widzi jaka jest/będzie prawda. Choć z drugiej strony jak Szpilka mógł zostać namaszczony przyszłym mistrzem świata bo był w więzieniu to wszystko jest w tym kraju możliwe.
Metzger
Racja, to dyspozycja Adamka zadecyduje wygra
walkę.Szpilka pewnego poziomu nie przeskoczy, i tylko słabsza dyspozycja Adamka pozwoli mu wygrać.
Szpilka sparował między innymi z Nagy Aguilerą, Zackiem Pagem i Marcinem Rekowskim. Zatem można uznać przygotowania (przynajmniej na poziomie sparingów) za przyzwoite. A z kim sparował Adamek? Tego nie wiem...

Do walki tydzień. Pracę, którą mieli wykonać już za nimi. Emocje coraz bliżej.
Przecież Adamek teraz opowiada że on nie potrzebuję sparingpartneròw,jest skakanka, Roger, , trochę biegania i teraz tego potrzeba pięśćiarzom i jak to rozumować? Mama ugotuje i Forma będzie, Będzie Szybki jak nigdy Adamek,! Niech mòwi co chce,moim zdaniem wszystko zależy od tego czy Góral nie zlekceważy Szpilki, niewiadomo jaką taktyke przyjmie,ja wiem napewno to że jak Szpilka ruszy z agresją na Tomka, to dostanie kontrę i zostanie znokautowany, ,mòj typ, Adamek TKO, 9 lub 10 runda..
Nie wiem jak naprawdę wygląda obecny obóz przygotowawczy Adamka, ale te wszystkie strzępki informacji układają się w nieciekawy obraz. Góral chyba wyjątkowo olewacko traktuje przygotowanie do tej walki. Nie zdziwię się, jeżeli to będzie najsłabsza walka w jego karierze.
Dudas był na jego obozie. Trenuje ciężko, forma jest. Tomku, do dzieła.
Jak jest forma, to będzie mega ćiekawie..Będę za Tomka trzymał kćiuki....
wybieram się do pubu który wykupił transmisję myślę że to jest dość komfortowa forma,do obejrzenia gali..
No oby był w formie, bo porażka z kimś takim jak Szpilka to totalna kompromitacja dla kogoś takiego jak Adamek, nawet jeżeli jest już u schyłku.
Ja się powtórzę. Jeśli z Adamka z walk z Cunninghamem czy Banksem zostało choć 15%, to wygra ze Szpilką bez problemu. Wielu wypomina Adamkowi, że przegrał z leszczem Głazkowem. Ja przypomnę, że ten leszcz to medalista Igrzysk i Mistrzostw Świata w boksie amatorskim i prawdopodobnie w niedalekiej przyszłości pretendent do mistrzowskiego pasa. Jenningsa stawiam na mniej więcej tej samej półce co Głazkowa. Różnica jest taka, że Adamek w końcówce swojej walki był coraz mocniejszy, a Szpilka nawet nie dotrwał do tego momentu.


E: O widzę, że jednak chuj bombki strzelił i świąt nie będzie. Dziękuję, dobranoc.
Usunął już ten post bo nic nie widzę ?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44
Przekierowanie