Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44
@redd,

Mamy bardzo podobne zdanie w tej kwestii. Wolę starego klasowego niż młodego z potencjałem widmo.
Fajnie się z Wami dyskutuje, każdy z nas ma jakieś argumenty, więc niech będzie REMIS! Big Grin
Zdania podzielone. W sumie to dobrze, bo to dodaje smaczku takiej walce.
Już wolę wygraną Szpilki niż remis Big Grin

Remis w takiej walce, to kompletny zawód dla kibica jak i pięściarza, bo co to daje jednemu z nich? Nic.
To jeszcze zależy od przebiegu walki. Jeżeli wyszedłby z tego pasjonujący mecz zakończony remisem i rewanż na PBN 4 to czemu nie. Ale do tego zazwyczaj potrzeba dwóch świetnych bokserów, a tu mamy tylko jednego i to mocno past.

Cały czas odnoszę wrażenie, że Adamek jest jakoś bardziej zmotywowany niż zawsze. Coś wisi w powietrzuSmile Będzie jutro bardzo ostra i intensywna walka. Sam układ stylów już to gwarantuje, a jeżeli dodać do tego gorącą głowę Szpilki i prawdopodobnie agresywniejszego niż zwykle Adamka to może być na prawdę ostro.
(07-11-2014 09:10 PM)redd napisał(a): [ -> ]Jest co najmniej kilku pięściarzy w polskim poziomie o potencjale na poziomie Szpilki, ale żaden z nich nie ma 1/10 jego medialności.
Ale chodzi Ci o kategorię ciężką? Kto w takim razie? Zadałem pytanie w tym poście o to, czy oprócz Szpilki są jakieś talenty i okazuje się, że nie ma.

Co do samej walki. Przegrana Szpilki będzie pewnie oznaczać, że zmierzy się jednak z Zimnochem. Zwycięstwo sprawi, że pewnie wyląduje za oceanem, pewnie przynajmniej na jakiś czas.

Im bliżej tej walki to wydaje mi się, że Szpilka nie udźwignie jej mentalnie. Da góra 3 pierwsze jako tako dobre runy, a później zaczną się problemy.
@redd
Można prosić tych kilka nazwisk na poziomie Artura? (na polskim podwórku oczywiście). Miałem już się tutaj nie udzielać, ale jak widzę, że ktoś pier*oli takie głupoty to aż musiałem zapytać.
Ja dodam od siebie, że Chudecki, Proksa, Janik czy nawet Syrowatka to nie są mniej utalentowani goście od Artura. W wadze ciężkiej jednak łatwiej zaistnieć, walki wielkich chłopów zawsze bardziej działają na wyobraźnię, powalisz paru klocków jak Saulsberry i już jesteś "zabijaka". Mi tam Szpilka niczym nie imponował i dziś będę mega zdziwniony jeśli nie dostanie kolejnej lekcji boksu.
Panowie, mam takie pytanie czysto techniczne, wiecie może w jakich mniej więcej godzinach będą poszczególne walki?

Odnośnie samych typów na temat walk wszystko było już powiedziane, ale nie zaszkodzi wrzucić i swoje typy Smile

Adamek - Szpilka - Adamek PTS, jedyna szansa Szpilki to sytuacja, gdzie do ringu wyjdzie już pół Adamka, mocno sponiewierany po walce z Głażkowem.

Proksa - Sulęcki - Wygrana Grześka. Myślę, że przez KO, ani jeden, ani drugi raczej nie dopcha się do szczytu, ale walki Proksy ogląda mi się jednak przyjemniej, więc dlatego skłaniam się ku niemu.

Kostecki - Sołdra - Kostecki przez KO, walka bez historii.
Świetny tekst Marka Derylo o tej walce z boxing.pl
http://www.boxing.pl/forum/publicystyka/...damka.html
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44
Przekierowanie