Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Tomasz Adamek vs Artur Szpilka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44
No to jest Krzych dużo bardziej prawdopodobne, ale ja bym chciał, żeby było inaczej. Tak swoją drogą wydaje mi się, że Sołdra za szybko został po porażce z Feigenbutzem sklasyfikowany w kategorii buma. Większych perspektyw oczywiście przed nim nie widzę, ale jednak jakieś tam umiejętności ma. Może być fajnym testem na powrót dla cwaniaczka.
No Maciec niestety przebił w poziomie żenady Kosteckiego. Tutaj również mam nadzieję, że nosek zostanie utarty, choć szanse są niewielkie.

Konferencja jak konferencja, nic wielkiego się nie spodziewałem. Tak w tle słuchało się jej całkiem sympatycznie.
Mam nadzieję, że Maciec trochę utemperowany zostanie, za dużo ze Szpilką przebywa chyba.

Jakoś tak kilka tygodni temu Szpilka przypakowany chodził, kawał chłopa było, a dziś znów taki jakiś szczuplutki. Wielkiego wzrostu siły fizycznej się nie spodziewam, miało być 107 kg, a wyszło znów 102-103 Smile Może brakowało tlenu przy nowej wadze i postanowili ten proces odwrócić.
(06-11-2014 05:23 PM)Krzych napisał(a): [ -> ]Ta... Sołdra to będzie liczył gwiazdy po minucie walki.

Ogólnie lipna ta konferencja. Ogólnie biadolenie, Kmita udający że nie pamięta poprzednich wyników PPV, jakieś żałosne gadki Maćca na poziomie już szkoda mówić jakim, do tego bez face off. Bez sensu ta cała konferencja, szkoda czasu.

Pełna zgoda, Kmita za grosz nie miał odwagi się przyznać że PPV pbn 3, do tej pory sprzedaje się mizernie, problemy z mikrofonami - to jeszcze ujdzie, brak Face to face, Biadolenie że takich kamer jakie będą podczas PBN 3 to nawet, w MSG nie mają,Ogólnie przechwałki,, Cygan to teraz się gorzej od Szpilki zachowuje, momentami jednak gadał do rzeczy,,,,

Tak na szybko moje typy
Gudel vs Kaczor/Gudel PTS
Zerominski vs Maciec/Maćiec PTS
Kostecki vs Soldra/Kostecki KO
Chudecki vs Syrowatka/Syrowatka PTS
Proksa vs Sulęcki/Proksa PTS
Adamek vs Szpilka/Adamek KO

Ogólnie działo będzie się dopiero nocą w Atlantic...
Ten nieudolny trash talk Maćca, dobra beka.
Kostecki sobie trochę tam pajacuje, ale to jest takie pozytywne i zabawne pajacowanie, a nie jakieś buractwo. Mi tam to nie przeszkadza. No a Maciec to na prawdę, szczyt żenady. "Zniszczę go", "Kurczaczku"... Żałosne.
Maćiec to do remizy na walki, Cygan się jeszcze umiał zachować, odzywki Maćca tylko do walk w remiźie...
Moje typy:
Nożownik vs Gudel, nie mam pojęcia, oby wygrał Gudel.
Kostecki-Sołdra, Cygan KO
Chudecki vs Syrowatka, Chudecki PTS
Żeromiński vs Maciec, Remis
Proksa vs Sulęcki, Proksa KO
Szpilka vs Adamek, Szpilka PTS Big GrinBig GrinBig Grin
Kaczor-Gudel - nie mam pojęcia, nie wiem kim oni sąBig Grin
Żeromiński-Maciec - Maciec UD
Kostecki-Sołdra - Kostecki KO 1
Chudecki-Syrowatka - Chudecki UD, ewentualnie TKO w końcowych rundach
Proksa-Sulęcki - Proksa UD lub TKO w końcowych rundach
Adamek-Szpilka - Adamek TKO w końcowych rundach
Kaczor-Gudel -Kaczor(oby nie)
Żeromiński-Maciec - Maciec
Kostecki-Sołdra - Kostecki
Chudecki-Syrowatka - Chudecki
Proksa-Sulęcki -Sułęcki (oby nie)
Adamek-Szpilka - Szpilka
No to pobawmy się w typowanie.

Kaczor-Gudel - ???
Żeromiński-Maciec - Maciec
Kostecki-Sołdra - Kostecki
Chudecki-Syrowatka - Chudecki
Proksa-Sulęcki - raczej Proksa
Adamek-Szpilka - oby Szpilka!!!
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44
Przekierowanie