Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Saul Alvarez
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
Walka Klowna ze Smithem potwierdzona. Teraz czekamy na wmawianie Januszom, że Smith > Gołowkin.
Narazie są hasła, że "Smith naprawdę potrafi nokautować". Tak można powiedzieć o każdym zawodniku,który ma choć jedno KO w rekordzie Wink
Szanujmy "Smithów" i nie skreślajmy ich przedwcześnie. Tongue Potrafią robić niespodzianki. Wink
Smith to bokser utalentowany, ale ja go uważałem raczej za przypadkowego mistrza. John Thompson z którym walczył o wakat to bokser średniawy, fatalny fizycznie, którego wypromował tylko turniej Boxcino dla takich samych średniaków jak on, a poziomu rywali w jego dwóch obronach nie warto nawet komentować.
[Obrazek: ClpVVRbUYAA6lM1.jpg]

Tak będzie. Potwierdzone info Wink
Smith to do bólu poprawny i schematyczny pięściarz. Wywiera presję, trzyma podwójną gardę i nie bije jakoś specjalnie mocno. Do czołówki SWW sporo mu brakuje. Na jego tle Alvarez powinien wyglądać bardzo dobrze i wygrać przed czasem, w najgorszym razie wysoko na punkty. Szykuje się miękkie lądowanie rudego w 154 lbs.
Saul postanowił kolejny raz się ośmieszyć. Stwierdził, że Gołowkin ośmiesza się wyborem Brooka za rywala, bo to 2 kategorie niżej. Cóż za konsekwencja! Big Grin
Trochę zdań od De La Hoi Big Grin

Z głównej:
De La Hoya wyjaśnia, że dojdzie do niej dopiero wtedy, kiedy jego zawodnik będzie się czuć komfortowo w wadze średniej. Podkreśla też, że to on i "Canelo" będą dyktować warunki podczas pertraktacji.

- W przypadku promocji walk zawsze jest strona A i strona B. "Canelo" to strona A w każdym przypadku. Mamy erę "Canelo", to jest jego czas. Gołowkin się nie sprzedaje - stwierdził.

Dodał, że w związku z tym nie ma mowy, aby w walce Canelo-Gołowkin był procentowy podział zysków. Nadmienił jednak, że Kazach na pewno nie będzie stratny.

- Złożymy Gołowkinowi znakomitą ofertą, dzięki której zarobi więcej niż kiedykolwiek w swojej karierze. Sam zdecyduje, czy ją zaakceptuje. Otrzyma ją, gdy Saul Alvarez będzie gotowy na podbój limitu 160 funtów - powiedział.

Alvarez stoczy kolejną walkę 17 września na stadionie AT&T w Teksasie, gdzie zaboksuje o pas WBO w wadze junior średniej z Liamem Smithem (23-0-1, 13 KO). Jak poinformował De La Hoya, sprzedano na tę potyczkę już 40 tysięcy biletów.
Coś mi się wydaje, że gdyby Gołowkin zdecydował się walczyć pod flagą rosyjską (chyba ma taką możliwość skoro ojciec Rosjanin?) a jego promotorem był Riabiński to już byśmy tę walkę dawno mieli za sobą. A tak to Canelo będzie się srożył i srożył... a jego promotor będzie pierdolił i pierdolił aż Gołowkin dobije do czterdziestki i wtedy może walkę się zrobi...
Pytanie usera z głównej:
Cytat:Tak sobie myślę, jeśli Brook pójdzie w górę, gdzie teraz spierdoli biedny Canelo?
Wy też uważacie, że Alvarez może uciekać przed Brookiem? Mnie się wydaje, że to przesadyzm i że pewnie z chęcią za dobrą kasę podjąłby rękawice z Brytyjczykiem. Zresztą "Cynamonowy" nigdy nie walczy za inną kasę niż za dobrą.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
Przekierowanie