Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Damian Jonak
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
@Bandit
Zacząłeś na forum to kontynuuję wątek na forum..
Nie widzę żadnego związku z naszą dyskusją moja fascynacja Haye'a - wyjaśnij więc łaskawie Twój twórczy pocisk.
Nigdy też nie dałem nikomu minusa w geście zemsty.. z tego co pamiętam to zrobiłeś to Ty... oj... ;]]
(06-10-2012 06:51 AM)Pakman napisał(a): [ -> ]Jak dla mnie najbardziej prawdopodobnymi rywalami są:
1. Delvin Rodriguez
2. Saul Roman
3. Jackson Osei Bonsu
4. Siergiej Rabczenka
5. przegrany z walki Bajsangurow vs Konecny
(06-10-2012 04:54 PM)Pakman napisał(a): [ -> ]Jestem prawie pewien, że będzie to człowiek z mojej listy.
Niby jakim cudem miałby to być Białorusin, skoro walczy pod koniec listopada na gali Hattona? Konecny też odpada, bo nie będzie walczył 2 miesiące po ciężkiej walce i kontuzji.
Bardzo ciekawy jestem rywala dla Jonaka. Znając politykę KO12 promotions, najpewniej na taką trochę niebezpieczniejszą walkę będą szukać kogoś wysoko w WBC, żeby przygotować się do przejęcia zwolnionego przez Lara i Vanesa 1 i 2 miejsca.
Idealnym wręcz kandydatem byłby najwyżej z dostępnych rywali sklasyfikowany Emanuel Della Rosa który jest w moim przekonaniu dużo słabszym bokserem niż Damian, a pokonanie go mogłoby dać od razu 1-sze miejsce w WBC gdy tylko Swoją szansę dostanie zwycięzca walki Lara - Vanes.
Włoch może nie chcieć podjąć ryzyka, ale gdybym był Wasilewskim to byłbym skłonny do takiej walki nawet sporo dopłacić wiedząc, że łatwiejszego rywala w walce o wyższą pozycję w WBC po prostu nie będzie a w perspektywie jest szansa walki za naprawdę duże pieniądze w stanach zjednoczonych. Innym który pewnie mógłby się skusić na wyjazd do Polski jest dopiero 17 w rankingu Meksykanin Michael Medina.
Jeśli nie wyjdzie "skok na ranking", to być może uda się ściągnąć jednego z dwóch byłych rywali Jackiewicza, walka z którymi mogłaby zainteresować kibiców. Myślę, że realne jest namówienie na walkę Oseia Bonsu i Delvina Rodrigueza. Obaj stanowili by dobry test, a Delvin z pewnością najcięższy w karierze a przy tym taka walka zwróciłaby w pewnym stopniu na Damiana uwagę kibiców z całego świata.
Patrząc tak na boxrec, myślę że możliwe jest też starcie z Saulem Romanem, może chętny byłby też ktoś taki jak Roberto Garcia? Zobaczymy, ja czekam z niecierpliwością.
Delvin nie prezentuje klasy światowej, ale jak na Jonaka to za dużo Smile
Nie zdziwiłbym się, gdyby to był po prostu marketingowy trick, żeby zwrócić na Damiana uwagę, ale kto wie? Może manager Mosleya widział, że Roy Jones walczy z jakimś no-name w Polsce i myśli, że tutaj nie wiadomo ile płacą? W każdym razie 300 tysięcy dolarów to cena zupełnie z kosmosu i chociaż Jonak - Mosley to na pewno ciekawa walka, to i tak wolałbym, żeby ściągnięto jakiegoś świeżego zawodnika w Swoim prime, nawet bez takiego nazwiska.
Gdzie ten post o walce Jonak-Mosley??????? usunięty?
Tutaj jest link:
http://www.bokser.org/content/2012/10/17.../index.jsp
Nie wiem czemu Szakal usunął.
Może moder usunął bo link z konkurencji...Na orgu też o tym piszą mógł tę witrynę zacytowaćWink Co do samej walki to raczej tych 300 tys nie wyczarują,nawet połowy tego. Atlas Arena na walkę Jonaka sie nie wypełni,PPV nie sprzeda-WALKA ZE WSZECHMIAR NIEOPŁACALNA
Zmieniłem link na bokserowy.
Przy okazji, rozwalił mnie jeden komentarz:
"Tytuł miał być:

Mosley marzy o walce z Jonakiem"
;d
@Mastangelo, @Peter
Nie wiem co stało się z komentarzem, wątpię aby usunęli go moderatorzy, bo linki do konkurencji podawałem już nieraz i nigdy nie było problemów. Może jakiś problem z forum?

@Mastrangelo
Co do komentarzy o Jonaku z głównej, to ja mam swoje prywatne TOP10 (tak, archiwizuję najgłupsze/najciekawsze teksty z portalu głównego ;] Czasami tam zaglądam, ale się nie udzielam), bo niektóre były naprawdę genialne ;]
10. Pod jednym z artykułów, którego głównym tematem był ranking chyba WBA wywiązała się dyskusja nt. eliminatorów w junior średniej. Najlepszy komentarz?
"Jonak zawalczy z eliminatorze? Wolne żarty, to nasz Damian jest eliminatorem"
9. Po ostatniej walce Jonaka:
"Myślę. że teraz na rozgrzewkę Jonak rozbije ciężko Alvareza lub Cotto, później oczywiście będzie stopniowo zmieniał wagi i rozbijał tam teoretycznie większych konkurentów, w ciężkiej wadze może mieć jakieś tam minimalne problemy ze znokautowaniem Vitalija bo wiadomo słynie z tytanowej szczęki.
8. Znowu rankingi:
"Cotto nad Jonakiem? No wolne żarty. To jest naprawdę ten sam Cotto, który zamiast walczyć z Damianem wolał zmierzyć się z jakimś Mejwederem czy jak mu tam?"
7. News mówiący, że Jonak i Clayton są w limicie:
"Clayton to przetarcie przed Alvarezem, ma się rozumieć?"
6. Rankingi po raz kolejny:
"Każdy ranking w którym Cotto jest przed Jonakiem to farsa! Ja mam już dosyć tych przekłamań"
5. Pod newsem, w którym Damian mówił że dla "Canelo" jest gotów pojechać nawet do Meksyku:
"Co za niesamowity gest ze strony Jonaka! Wszyscy się spodziewali, że to Alvarez przyjedzie na walkę do Raciborza lub Bydgoszczy a tu proszę, jakie poświęcenie!"
4. Pod jednym z newsów nt. walki Trout-Cotto:
"Oooooo. No proszę, w końcu obaj odważyli się zawalczyć w tym eliminatorze do naszego wielkiego Damiana"
3. I znowu rankingi:
"Damian już nie chce walczyć o pasy ma już ich tyle, że mu wystarczy. Teraz liczy się kasa i prestiż. Na walkę z nim trzeba zasłużyć poprzez wygranie eliminatora (aktualny to Trout z Cotto)"
2. Pod którymś z kolei newsem z serii "Floyd vs Pacquiao"
"Wy naprawdę myślicie, że Mayweather zawalczy z Filipińczykiem? Stuknijcie się w głowy. Przecież zwycięzca musiałby zawalczyć z Jonakiem, powoli dobijającym się do czołówki P4P. Panowie, Wy serio nie wiecie jak ten biznes działa?"
1.Pod newsem mówiącym, że Floyda czeka odsiadka:
"Mayweather od walki z Jonakiem wolał więzienie"

Gdy pierwszy raz przeczytałem komentarz o Floydzie, to popłakałem się ze śmiechu ;]
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Przekierowanie