Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Damian Jonak
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Oznacza to iż Damian Jonak, po pokonaniu Bonsu wskoczy przed Konecnego, a moze nawet przed Quintanę na boxrecu.
Po kilku ostatnich rywalach to i tak jest odmiana na lepsze. Obawiam się tylko, że następnie promotor znowu będzie organizował mu kolejne walki "rozgrzewkowe", żeby utrzymać miejsce w rankingach w nadziei na title shot, który nie nadejdzie.

Nie rozumiem, dlaczego nie spróbuje chociaż o EBU powalczyć (ta kategoria nie jest szczególnie mocno obsadzona w Europie)? WBA pewnie prędzej, czy później umieści jakichś Latynosów przed nim, więc eliminatora nie dostanie (tego akurat jestem pewien), w WBC można w ciągu miesiąca dostać się na szczyt rankingu, jeśli ktoś ma wtyki u Sulaimanów, lub wybierze go sztab Canelo (Rhodes, Mosley, Lopez). Dlatego szans na zdobycie praw obowiązkowego pretendenta nie widzę.
@Maynard

Mistrzem EBU jest Rabczenka, który niestety jest prawdopodobnie poza zasięgiem Damiana.
Skąd wiesz? Jonak nie walczył na tym poziomie, więc nie wiadomo. Dlatego uważam, że powinien spróbować. Białorusin to nie jest Canelo, nie będzie od niego 2 razy większy w dniu walki, a sam nie jest do końca sprawdzony. Gdybym był promotorem, ostro bym lobbował w EBU.
Ja też bym chciał takiego pojedynku, ale Wasilewski sprawia wrażenie jakby panicznie bał się porażki Jonaka, a taka byłaby bardzo prawdopodobna. Rabczenka nie jest demonem szybkości, ale ma to czego nie ma Damian, czyli konkretny cios.
Hah, ale szydera, naprawdę się uśmiałem Smile : http://www.bokser.org/content/2012/12/08.../index.jsp

Cóż można napisać o tej walce - słabo
Bonsu okazał się słaby - powolny, schematyczny, cepujący, odsłaniający się, bez pracy nóg - Jonak lepszy, ale dlatego że jeszcze nie rozbity. Belgijski local hero walczył z polskim local hero.
To jak Jonak się odsłania przy atakowaniu wykorzysta każdy przyzwoitej klasy bokser, do tego wyglądał dzisiaj źle kondycyjnie. O walkach mistrzowskich nawet pisać nie będę.
Komentarze naprawdę pierwsza klasa ;D
Parę perełek:
- (ta walka to) cos w rodzaju Duran vs. Leonard I

- ja to bym Jonakowi wyściółkę w lewej rękawicy sprawdził

- Jonak pozwala się trafić żeby podpuścić Canelo , Flyda czy Cotto że nie ma idealnej obrony

- kobieta Jonaka płacze bo martwi się o Bonsu

- Szpilka to myśli co by tu zrobić żeby uniknąć walki z Jonakiem

- Damian moje imie Jonak to nazwisko... idealnie, w stanach jak będzie wychodził z 50 centem u boku, to on wlasnie powinien wykonac ten kawałek

----
A już na poważnie, w kwestii walki, to Damian wypadł naprawdę przyzwoicie. Owszem, poziom światowy to nie jest, ale z przyjemnością obejrzałem ten pojedynek. Jonak powinien popracować nad kondycją (chociaż ciosy Bonsu na dół też zrobiły swoje), no i nad tym odkrywaniem się. Bonsu wyglądał jak zawodnik rozbity, więc mimo wszystko nie jest to bardzo wiarygodny wyznacznik formy Damiana i jego "miejsca w szeregu", ale generalnie Jonak wypadł nieźle i dał radę.
@Szakal
Hahahahahahahha, o jaaaa masakra. Normalnie mistrzów mamy na forum Big Grin świetne komentarze.
Jonaczek 17 wg. BoxRec, a co taam że za nim Angulo, który by go zabił.
Walka całkiem niezła w wykonaniu Damiana. Jednak przeciętna obrona może go drogo kosztować w przyszłości. Jeśli Jonak chce przynajmniej raz zawalczyć o tytuł to powinien się w końcu zdecydować na walkę z kimś lepszym niż Bonsu. Moja propozycja to kolega Adamka z MainEvents Sadam Ali. Dobry technik, szybki, ale mało doświadczony.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Przekierowanie