Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Damian Jonak
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Kirkland-Jonak? Dla mnie walka marzenie z udzialem naszego zawodnika. Nie wiem jakie sa szanse na zorganizowanie takiej potyczki, ale trzymam mocno kciuki.Wink
Joker, promotorzy przez lata nie mogą doprowadzić do normalnej walki Jonaka (który w czołówkach jest non-stop), że w tej sytuacji każdy znany rywal z czołówek rankingu jest na wagę złota i trzeba go brać z pocałowaniem ręki. Facet nie może się doczekać walki na poziomie, mimo kosmicznego rekordu i notowań nieadekwatnych do osiągnięć - grymaszenie w jego wypadku w ogóle nie wchodzi w grę (i fajnie, że Jonak zachowuje zdrowy dystans do wszystkiego co się wokół niego dzieje).

Jak przerżnie jak Majewski to będzie wstyd, ale nawet jak da dobrą walkę (szybkie porównanie: Campillo z Fonfarą) przegraną przed czasem to i tak to będzie więcej warte niż to co robił do tej pory.
Nie oszukujmy się ,"Cyklon ze Sląska" ma takie szanse jak Żydzi w Oświęcimiu .
Pewnie Kirkland ma datę na HBO i Jonak musi być jednym z kandydatów, wątpię żeby jednym z głównych.
No i guzik, na Jonaka nie zgodzilo sie HBO co zaskoczeniem nie jest..
Myślałem, że po Kołodzieju to i Jonak dostanie walke życia a tu nici...Damian musi dalej czekać...
Jak widać Wink nie ważna pozycja w rankingach tylko w telewizji.

I TO JEST MYŚL PANOWIE !
W takim razie niech Mayweather i Canelo wpadają na gale do Polski transmitowanej przez Polsat.
Już widzę tą unifikacje pasów Mayweathera Wbc i The Ring oraz IBC,PKW,PDŚ oraz odmiany pasów Bałtyckich i Dolno Sląskich Jonaka.Floyd wchodzi do ringu z piosenką Lil Wayne obok niego Bieber a nasz Damian niesiony muzyką orkiestry górniczej ze stoickim spokojem zmierza do ringu.Dla zwycięzcy zaś pas Polsatu pomalowany olejną na złoty...
Ah marzenia Smile
Damian przebywa w Las Vegas gdzie sparuje z Wachem (tzn przebywa obok sparujacego Wacha ale sparing lepiej brzmi). Dobrze dla Wacha ze sparingi sa w kaskach.
Ponoc temat Kirklanda nie umarl i promotorzy walcza o kwietniowa date.
Damian w Las Vegas zostaje do swojej walki z kirklandem Wink na Undercardzie jest powrót Mayweathera.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Przekierowanie