Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Damian Jonak
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
@pyra90
Dokładnie, jeżeli okaże się, że Jonak rzeczywiście nie jest już objęty kontraktem z Wasilewskim (swoją drogą to Wasyl układa niewolnicze kontrakty, jest prawnikiem w końcu, Jonak może sam nie wiedzieć o tym, że kontrakt waży jest jeszcze na 10 lat Big Grin ) no to nic nie będzie stało na przeszkodzie by Arum wziął go do swojej grupy. Inna sprawa, że Wasyl może zablokować jego starty w Europie.
A może Arum szykuje wielką gale w Polsce jak Ufc i tak jak UFC będzie zatrudniać Polskich zawodników?Cwany Bob szczaił że Polska jako jedyna w Europie jest zielona więc se dziadek pomyślał że u nas dobrobyt i otwiera się jak na Chiny.Jestem przekonany że na dniach do TopRank wstąpią Wawrzyk i Proksa i wyjdzie Polski undercard na gali transmitowanej przez Polsat i Hbo Smile
@Joker
Arum do swojej grupy coraz częściej zaprasza Europejczyków. Zakontraktował Łomaczenkę, możliwe, że zorganizuje coś na Ukrainie. Kto wie czy jak do jego grupy dołączy Jonak to nie zorganizuje jakiejś gali w Polsce, brzmi nie prawdopodobnie? a jednak.
Akurat nawet jeżeli Arum dostał telefon od Wasielewskiego to nic dziwnego bo przecież Szpilka walczył na gali TR więc mają ze sobą możliwość kontaktu. Może sobie zapewniać co tylko chce. Jak Arum będzie chciał Jonaka to go dostanie a każdego próbującego wyegzekwować ten rzekomy kontrakt po prostu nie wpuszczą do USA i tyleBig GrinBig Grin A jak już jednak, to przeciągną to wszystko tak, że prędziej nadejdzie koniec świata niż Wasyl cokolwiek z nimi osiągnie. Mogą sobie być głównymi graczami w Polsce i czołowymi w EU ale tam takich zapewne zjadają na śniadanie. No i jedynym motywem Wasyla żeby odzyskać Jonaka może być tylko i wyłącznie kasa więc dostanie jakiś ochłap pod stołem i tyle. Ale ogólnie nie ma żadnego kontraktu więc nie ma o czym mówić a ja się naoglądałem za dużo dokumentów kryminalnych i prawników-geniuszy zła ostatnioBig Grin
Tomek Babiloński na twitterze :

"Damian Jonak dziś dostał kontrakt na walkę z J. Kirklandem, MSG na HBO to o czym marzył."

Ciekawie, ciekawie..
Tymczasem konkurencja podaje ,że Jonak z rąk Piotra Wernera otrzymał kontrakt na walkę z Kirklandem. Powoli zaczynam się gubić w tej sytuacji z Damianem .
Cytat z ringpolska.pl :

"- Otrzymałem grzecznego SMS-a, w którym Damian poinformował, że dziękuje za ofertę walki z Kirklandem, ale nie chce z niej skorzystać - powiedział współpracujący z Jonakiem od wielu lat Andrzej Wasilewski"

No i co tu o tym myśleć Confused
Pewnie bardziej jest to niechęć do współpracy z Wasylem niż niechęć walki z Kirklandem - a może jedno i drugie.
W ogóle to skąd się wzięła w HBO ta chęć do rozdziewiczenia wszystkich Polskich niepokonanych pretendentów?
Jonak najpierw musi pobić rekord Rocky Marciano, a dopiero potem da szansę zawodnikom pokroju Kirklanda.
(13-02-2014 12:01 PM)Mastrangelo napisał(a): [ -> ]W ogóle to skąd się wzięła w HBO ta chęć do rozdziewiczenia wszystkich Polskich niepokonanych pretendentów?


Stąd, że Polak na dużej gali w USA z dobrym przeciwnikiem to dodatkowe 3-5 tys. sprzedanych biletów. Sam Kirkland gali nie dźwignie i musieliby to robić w jakimś garażu na 500 osób. A tak to spokojnie mogą wypełnić 3-4 tys miejsc i zarobić, nie płacąc kroci jakiejś gwieździe z main eventu. Koniec końców "niepokonany pretendent" Polak przyciągnie na trybuny więcej kibiców niż taki Mickey Garcia. A bierze za walkę 5-10 razy mniej.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Przekierowanie