Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Damian Jonak
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Jonak vs Proksa , mogła by wyjść z tego dobra , zacięta walka . Jonak mógłby pokazać na ile go stać na tle zawodnika który poczuł poziom światowy , Damian miałby szanse na zamknięcie ust krytyków .Proksa miałby do ugrania wysokie miejsce w rankingach i kolejną szansę na wypłatę . Walka bez faworyta .
Zgadzam się. Jonak jest mocno jechany w środowisku kibiców boksu ale ten chłopak w moim odczuciu ma potencjał na średni poziom międzynarodowy. Z Proksą nie stałby na straconej pozycji.
Bardzo dobry pomysł. Mógłby też powalczyć z Majewskim, który po porażce z Nielsenem jest chyba bez pomysłu na dalszą karierę.
Majewski to słaby bokser. Myślę, że Damian nie miałby z nim co robić. Choć walki polsko - polskie zawsze wzbudzają moje zainteresowanie, więc i taką walkę z chęcią bym zobaczył.
Obawiam się, że Proksy to my już w ringu nie zobaczymy.
Dlaczego??
Na taką walkę pewnie by wyszedł. Zarobić trochę pieniędzy, udzielić paru wywiadów, mieć szansę na wygraną i awans w rankingu bo jak by nie było to Jonak jest numerem 6 według WBC.
@kubala

Powiedzmy sobie jasno, od walki z Gołowkinem przestał traktować boks poważnie i stał się amatorem. Promotor olewa go i nic nie wskazuje aby to się zmieniło. Łapin nie ma możliwości, aby się zająć Proksą w większym obrębie czasowym. Po walce z Morą nie było ani jednego newsa o Proksie. Nie chciałbym żeby tak było, bo to po obok Diablo mój ulubiony polski bokser i niezależnie z kim będzie walczył i w jakiej będzie formie, to będę mu kibicował ile sił. Staram się też jednak obiektywnie oceniać sytuację, a ta nie wskazuje abyśmy zobaczyli Grześka w ringu w najbliższym czasie.
Do walki Jonak vs Proksa powinno dojść . Walka będzie dobra sportowo, każdy z nich ma coś do zyskania i hajs powinien się zgadzać , w końcu pojedynki polsko-polskie dobrze się sprzedają.I myślę ,że Grzegorz niestety by zlekceważył Jonaka i mógłby polec z Damianem .
Do wątku o Proksie skopiuj to Pakman Tongue
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Przekierowanie