Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Damian Jonak
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Ponoć sprawa z Kirklandem otwarta tylko Wasilewski od dwóch dni nie może skontaktować się z Damianem...
Nie może czy nie chce? ja bym sie wcale nie zdziwił gdyby już nawet Jonaka do śmierci tak trzymał.
Tyle, że Jonak od ponad roku tylko współpracuje z UKP, podobnie jak Janik. Nikt go nigdzie nie trzyma.
Jest walka>HBO się nie zgadza>nie ma walki>nagle jest walka i HBO jednak się zgadza>Jonak znika>odnaleziony w Las Vegas na treningach z Wachem(po kiego ...?!). Co za brednie. Albo rzeczywiście tak to wygląda co świadczy chyba jeszcze gorzej. Co to za jakieś bzdury, że Jonak pomaga Wachowi w treningach... I że niby nowy promotor Wacha go tam ściągnął. Przecież to jest kompletny kretynizm. No i oczywiście kolejny raz z Wachem w tle. Po co Jonak miałby towarzyszyć w treningach Wachowi i co za głupek by za to płacił? Jonak domaga się dużej walki a jak przychodzi oferta to znika. A po co? Żeby "towarzyszyć" w treningach zawodnikowi wagi ciężkiej. Nie wiem co tu się dzieje, to się wymyka wszelkiej logice i jakiemukolwiek sensowi.
Krzych
Chyba faktycznie coś tam Jonak z Wachem działają, bo na TT widziałem zdjęcie obu panów Smile

Sytuacja bardzo dziwna, w zasadzie to staram się zrozumieć o co chodzi i za nic nie mogę tego ogarnąć. Jonak to jakiś dziwny jest. No ale cóż, na pewno jest w tym jakiś szatański plan i my, prości ludzie, nigdy tego nie zrozumiemy Smile
Może Wach w powrotnej walce zmierzy się z jakimś wynalazkiem z Afryki czy Ameryki Południowej o wzroście Jonaka? I sparują sobie.
(05-02-2014 05:26 AM)kubala1122331 napisał(a): [ -> ]No ale cóż, na pewno jest w tym jakiś szatański plan i my, prości ludzie, nigdy tego nie zrozumiemy Smile

Tiaa, a potem żadnej walki Jonak-Kirkland nie będzie i cały misterny plan wpizdu...

Jonak pewnie robi taki zabieg negocjacyjny, że udaje, że nie obchodzi go walka z jakimś Kirkladnem i to w dodatku na jakimś HBO co do po Polsatu się nie umywa i stara się wyłudzić jakieś 10 milionów więcej, żeby przekroczyć 100.
- Ten chłopak przyjechał się ze
mną zobaczyć. Walczy w wadze
junior średniej i nazywa się
Damian Jonak. To będzie
pierwszy z polskich pięściarzy, z
którymi podpiszemy kontrakt -
powiedział Bob Arum w
rozmowie z Jeffem
Wojciechowskim. Czyli
rozwiązała się zagadka pobytu
Damiana Jonaka (37-0-1, 21 KO)
No proszę, fajna sprawa. Nie wiem tylko za bardzo co Top Rank chce z nim zrobić? Parę walk na nie-transmitowanej w TV części undercardu i później coś dużego? Czy od razu duża walka z kimś takim jak Andrade, Kirkland i jak przegrywasz to wypad? W każdym razie brawa dla Jonaka za taki zdecydowany ruch.
Wlasnie przeczytalem na glownej, dla mnie to bardziej szokujacym newsem bylby tekst Floyda ze chce jak najszybciej walczyc z Pacmanem.

Slowem: ojapierdziele Big Grin
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Przekierowanie