Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Damian Jonak
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Prawdziwy szok. Arum na prawdę potrafi napompować balona i jeżeli rzeczywiście chce zakontraktować Jonaka nie po to żeby go parę razy rzucić na pożarcie tylko rozwinąć mu karierę to na pewno tego dokona i Jonak dostanie swoją wielką walkę. Undercardy Top Rank są słabe, żeby nie powiedzieć żałosne, i mu wcale nie będzie trudno zawalczyć przed walką wieczoru na HBO jeżeli będzie miał w miarę znanego przeciwnika. Wasyl musiał o tym wiedzieć bo już w jednym z wywiadów wspomniał, że Jonak ma kontrakt na wyłączność do końca 2014 i musi o tym pamiętać. No ale mówię, jeżeli Top Rank chce zakontraktować Jonaka na poważnie to polecą takie zabiegi prawnicze, że wnuki Wasilewskiego się nie doczekają rozwiązania sprawy z tym kontraktem.
No proszę tak wyśmiewany Jonak może podpiszę kontrakt z jedną z największych grup promotorskich Big GrinBig Grin , fajnie. Może w końcu sprawdzi się z lepszymi zawodnikami , i tego mu życzę bo jako jeden z nielicznych u Wasyla domagał się wyzwań .
Tylko co z tym jego kontraktem z KP? Wasilewski pewnie sobie teraz o Jonaku przypomni.
On ma jeszcze kontrakt z Wasilewskim?
#2 yale 2014-02-07 11:22
Sprawa od wczoraj zdaje sie juz nieaktualna.

-.-
Mi sie wydaje, ze kontrakt to juz dawno byl historia, a AW i Damian, dziali na zupelnie innych zasadach niz np. Szpilka, czy Wawrzyk.
Jonak to kolejny obok Wawrzyka czy Kołodzieja średniak z nabitym rekordem na ogórach więc będzie dobrą opcją do podłożenia komuś takiemu jak np. Kirkland.
Mi sie wydaje że Arum chce rzucić go po prostu na pożarciu swoim zawodnikom by umocnic ich pozycje w rankingach Smile Ale sam news to coś wspaniałego. powodzenia.
Nie róbcie sobie nadziei ,Jonak nie ma żadnych szans z czołówką ,każdy na Topie go zdeklasuję .
Mozna sie smiac z Damiana, ale ja sie przyznam, ze walka z Kirklandem, to byloby dla mnie cos, i bardzo chcialbym to zobaczyc.Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Przekierowanie