Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Anthony Joshua
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Promotorzy Anglika odezwali się do Władimira Kliczki Wink
To dopiero byłby zwrot akcji! Ale mało realny moim zdaniem na dziś dzień. Bardziej zagranie pod publiczkę, typu "my się nie boimy, jesteśmy gotowi na wszystkich". Wink
Zbyt piękne aby się tak szybko ziściło. Nie w dzisiejszym boksie takie rzeczy.
Rywal AJ ogloszony bedzie w piatek. Na 99% Parker.
Stiverne zrezygnowal bo ma Povietkina, Fury chcial za duzo kasy (podzial procentowy) co bylo nierealne bo to dobrowolna obrona, a Pulew... nie wiadomo.
W piątek, to znaczy paręnaście godzin przed walką Parkera z Dimitrenką. Moim zdaniem to niepoważne, że oni nie biorą pod uwagę tego, że Dimintrenko może spiąć jaja i dać niezły wycisk Nowozelandczykowi. Nawet nie chodzi mi o to, że niemiecki Ukrainiec może to wygrać, choć przecież może tylko o to, że obydwaj mogą mieć nieźle gęby opuchnięte po ostrym pojedynku. A data 26 listopad to przecież bardzo bliski termin. Chyba, że się wstrzymają do soboty rano.
A co jeśli faktycznie będziemy świadkami Joshua - Klitschko? Dla mnie byłoby to super starcie. Coś media przebąkują o tym dzisiaj.
To by była sensacyjna rewelacja - ale wątpliwa jeżeli na stole nie będą leżały pasy odebrane Fury'emu.
Obozy Kliczki i Fury'ego dogadane w sprawach finansowych, RTL i Sky Sport gotowe do wspolpracy.
Oba teamy czekaja na WBA i WBO choc z tego co czytalem wystarczy by choc jedna federacja zabrala Tysonowi pas i bedzie to pasowac walczacym.
Zostaje jeszcze kwestia Showtime ktora ma AJ na wylacznosc oraz HBO z ktorym Kliczko ma kontrakt na jedna walke: ale nie wiem czy nie dotyczy to walk w USA iskoro pojedynek odbedzie sie w Europie to bedzie im to obojetne.

Szok zeby taka walke dograc w tydzien xD
(27-09-2016 07:02 PM)Gogolius napisał(a): [ -> ]Obozy Kliczki i Fury'ego dogadane w sprawach finansowych, RTL i Sky Sport gotowe do wspolpracy.

To Fury już ozdrowiał....?
Oczywiście Kliczki i Joshui. Tak, jak napisał Gogolius szok, ale widać Kliczko jest tak sfrustrowany i wygłodzony boksu, że poszło jak po maśle. Pod warunkiem, że będą te pasy. A kasa na takiej walce do zarobienia jest ogromna.
Przekierowanie