Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Wirtualny Bukmacher ogólnie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Liczę na przerwę w edycjach, bo za dobrą formę złapałeś Big Grin
Każda passa musi się kiedyś skończyć. Niestety... Tongue
Niech Ci w życiu dalej idzie w bukmacherce, ale tutaj w forumowym czasami możesz przegrać Tongue
Wiesz, w życiu stawką są tylko pieniądze, a tutaj duma, chwała i nieśmiertelność Tongue
Panowie @kosteq i @kubala nie przeszkadzamy Wam? Big Grin
Już stąd znikam w takim razie Tongue
Kubala szlyszalem przy wiekszych wygranach unibet moze zablokowac ci konto i du..
Każdy bukmacher ma prawo zablokować konto, jeśli widzi, że go za bardzo skubiesz. Praktycznie każdy ma to napisane w regulaminie.

Jednak z tego co wiem, bo pisałem z gościem, który zawodowo zajmuje się wyłapywaniem ciekawych typów bukmacherskich, to musisz ich ogrywać niesamowicie. Jak ja wygram sobie 1000 zł to to jest dla nich nic. W końcu może się passa skończyć i mogą jeszcze na mnie zyskać. Jeżeli zaś wygrałbym np. 10000 to wtedy faktycznie musiałbym przechodzić do konkurencji, tyle że, bukmacher nie może zablokować ci konta bez wypłaty.

A jak bym kiedyś wygrał, w co wątpię, ponad 10 tysięcy, to mogą mnie blokować po wypłacie Smile
Ruszamy z kolejną edycją? Smile
Maverick
Oczywiście że tak.
Przekierowanie