Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Wirtualny Bukmacher ogólnie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kursy przedstawione w taki sposób są ok?Chcecie abym dodał wtorkową walkę Mosley vs Mundine?
Mam też prośbę jeśli możecie to przy typach kopiować nazwisko z kursem np k1.Jan Zaveck(1.02) x Jaime Conlan(1.18) x100 z góry dzięki.
1)Jak dla mnie moglbys dodac Mosley-Mudine.
2)Ok, bede pamietal o napisaniu kursu przy zawodniku.

3) Beda zaklady specjalne?
Hajs się zgadza Big Grin
Panowie, może nie mamy tego w swoim bukmacherze, ale jak widzicie szanse Żeromińskiego w starciu z Jackiewiczem? Bo powiem szczerze, że ja oczekuję dość wyrównanej walki, a kurs na Unibecie, na Michała jest naprawdę bardzo duży.
Ja raczej widzę Jackiewicza jako faworyta, doświadczenie ringowe zdecydowanie po jego stronie, więc o ile miał nie najgorsze przygotowania, to stawiałbym na niego. Chociaż szczerze mówiąc nie ryzykowałbym z obstawianiem tej walki, pewnie będzie na pełnym dystansie, także ja bym się nie podjął proroctw odnośnie tego pojedynku Smile
Czemu nie gramy walk z Wieliczki?
Podliczaj @BESTIA.
Mosley vs Mundine odwołane.
O 15 będą wyniki.
BESTIA
Jak potraktujesz Conlana, który walczył nie z Azaouaghiem tylko z Rojasem?

Przynajmniej tak twierdzi boxrecSmile

Dla mnie moglbys ja uwzglednicSmile
Uuuu.. bardzo mnie karci odwolanie walki. Sugar powinien wyrawac teraz od nich hajs za to, ze polecieli sobie w kulki.
Przekierowanie