Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Wirtualny Bukmacher ogólnie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
10 kolejek było w ostatnim sezonie z powodu malej liczby graczy.

Kosteq zaraz poprawię.
OK, BESTIASmile Dla mnie to bez różnicyTongue

Zwycięzcy poszczególnych edycji

Pierwsza edycja-RoyJonesJr 635zł
Druga edycja-Martin-873zł

Zwycięzca tej edycji będzie miał chyba zdecydowanie większy budżetSmile
"Zwycięzca tej edycji będzie miał chyba zdecydowanie większy budżet"

Wystarczy jedno potknięcie i po ptokach Tongue,A i wygrać można sporo na tych kursach.
Tomasz Adamek(1.53)Draw(31)Vyacheslav Glazkov(3.3)
David Tua(2.15)Draw(31)Alexander Ustinov(1.68)

Wystarczy postawić Tua x Glazkov x 2000 i już nany ponad 12 tys.Tongue
Wiem, ja wcale nie napisałem, że wygramSmile Jeszcze wiele się może zdarzyć, a ten tydzień może być bardzo ciekawy, bo jest kilka ciekawych i wyrównanych walk o naprawdę fajnych kursach. Kto odpowiednio postawi przy wysokiej stawce może sporo zarobićSmile

Jednak tak między prawdą a Bogiem, to musiałbym na maksa sfrajerzyć, by tego nie wygraćTongue
Zaktualizowałem kursy o kilka walk.
Dodałem kilka kursów, gala z Mosleyem i Traverem w następnej kolejce.
Kurna, gdyby mi się kiedyś w realu udało 1000 zł pomnożyć do 21 tys. to bym był szczęsliwy Smile
Eee... generalnie i tak wygrywasz to w cuglach, ale czy dobrze widzę, że Bestia zaliczył Ci kupon gdzie miałeś postawione m.in "nie będzie kd w pierwszej rundzie w walce Froch-Groves"? Widzę, że napisałeś tam o nokaucie a nie o nokdaunie/liczeniu, ale opcji z nokautem w danej rundzie w ogóle przy obstawianiu nie było ;p
(25-11-2013 05:35 PM)Matys napisał(a): [ -> ]Eee... generalnie i tak wygrywasz to w cuglach, ale czy dobrze widzę, że Bestia zaliczył Ci kupon gdzie miałeś postawione m.in "nie będzie kd w pierwszej rundzie w walce Froch-Groves"? Widzę, że napisałeś tam o nokaucie a nie o nokdaunie/liczeniu, ale opcji z nokautem w danej rundzie w ogóle przy obstawianiu nie było ;p

Cytat:1. Ruiz x Pacquiao x Gradovich x Quigg x Bojcow x Froch - Groves (nie będzie nokautu w 1. rundzie) x 2000
Tego kuponu nie zaliczyłem bo Bojcow przegrał z ostatniego kupony kubala miał 15 tys. i to dzięki temu kuponowi jest na czele.Tongue
Ah, faktycznie Big Grin Umknęło mi to UD i tak patrzę - z czego on kurde te 21 kafli wyciągnął jak na Pacquiao kurs 1.2 Smile
Przekierowanie