Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Wirtualny Bukmacher ogólnie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ostatnio co chwila pewniaki psują kupony,Sturm,Price a teraz Dib.
Tęskniliscie ?

Zioło zdąże coś obstawić?

_____________________________________
ejj mam takie tyły że ide stąd. wrócę jak sie uspokoje.. nawet nokatu salety nie widziałem i thompsonie sie teraz dowiedzialem.. masakra.
Kupon:
Hopkins x 100
Kupon:
Hopkins x 4
RoyJonesJr
Jeszcze spoko zdążysz,w 110 poście masz kursy,załapiesz się jeszcze na trzy walki z czego jedna ma kursy na czasówki.
Wlasciwie skupie sie tylko na B-Hopie. CO ZA KURS !
K1: Hopkins x 500
K2: Hopkins (PKT) x 300
K3: Cloud (PKT) x 150

Szkoda że nie było mnie wczesniej bo mialem ambitne plany postawic na salete i thompsona.. jakby to byly prawdziwe buki pewnie bym pluł sobie w twarz.
Widzę, że wszyscy trochę zarobiliśmy na Hopkinsie. Żałuję tylko, że nie zagrałem va banque, bo można się było spodziewać że "Kat" zrobi swoje.

@Zioło
Są jakieś ciekawe kursy na ten tydzień?
Ja to trochę ustrzeliłem ;D
Szakal
No właśnie się biorę za szukanie,ale troszkę krucho to wygląda,Półki co widzę tylko Bradleya.Zobaczymy do jutra,bo często kursy wskakują dość późno.Jak coś to znów połączę dwa/trzy Weekendy w jedną kolejkę,wtedy trochę wyjdzie tych walk.
Jeszcze Agebko i Skleton doszli na dziś wieczór. Kursy bez szału choć McDermotta bym nie skreślał bo grubas czasami sobie radzi nieżle.
Przekierowanie