Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Wirtualny Bukmacher ogólnie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kiedy nowa kolejka? Jest od za*ebania walk na ten weekend, wystarczy skopiowac z konkurencji.Wink
Dzisaj zapodam kolejke.
Gicio.Wink Patrze na konkurencje, to jestem w szoku ile jest walk. Mozna dobrze sie odkuc, ale mozna tez sie sparzyc bo jest kilka walk gdzie moze byc roznie.
Sprawdź czy wszystko gra BMH
Pozniej sprawdze z kalkulatorem... na oko wszystko jest raczej oka.Smile

Jean, mnie pograzyl w zakladach... a raczej Peterson, ktory walczyl swietnie.. zadnych sladow porazki z Matthysse.

Roy Jones, a wiec piewrszy mistrz forumowych zakladow Bokser.org. jest liderem... powrot roku.Smile
Nadal jestem w grze Smile
BMH
Nie nabijaj sie Tongue

Właśnie !? kto tu drukuje czeki? bo tego z pierwszej edycji nie dostałem.
(05-02-2014 01:32 PM)RoyJonesJr napisał(a): [ -> ]uff.. co za fart. Fletcher mi wszedł i wyjde na zero Tongue podliczy ktoś?

Jeśli ktoś mógłby podliczyć sobie sam to byłbym wdzięcznyWink, straszne urwanie głowy mam nawet na forum nie mam czasu zajrzećConfused.
Od początku tej zabawy nic nie wlazło i zostało 200.W następnej kolejece lece all in Big Grin
Patrząc na wyniki to jeszcze mogę zająć pierwsze miesce ex aequo z resztą typerów Smile @Krychu, wygraj to!! Big Grin
Przekierowanie