Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Wirtualny Bukmacher ogólnie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Spokojnie ostatnia kolejka będzie w tym tygodniu.Napisałem do Dudasa czy neQ mógłby stworzyć dział Wirtualny Bukmacher przydał by się osobny dział.I w tym dziale osobno dać regulamin i każdą kolejną edycję.
Problem w tym że nie ma kursów na walki.
Osobny dział wg mnie zbędny. W tym tutaj i tak mały ruch.
@Bestia
To zrobimy kolejkę za tydzień. A potem możemy ruszyć z kolejną edycją.
BESTIA
No w ten weekend to się akurat nie dziwię, że nie ma kursówTongue
Jak będą jakieś kursy to zapodam i zdecydujemy czy gramy.Nowy dział jest niezbędny, trzeba osobno dać regulamin, ten wątek będzie do załatwiania różnych spraw i zrobię nowy tylko do typowania.
Do niedziela 1:00
ADRIAN HERNANDEZ V ATSUSHI KAKUTANI 1.05 - 11

MIGUEL BERCHELT V CRISTOBAL CRUZ 1.1 - 6.5

Do wtorek 2:00
LUIS COLLAZO V ALAN SANCHEZ 1.45 - 2.75

Na konkurencji pojawiły się takie kursy, decydujcie gramy czy nie?
@Bestia
W związku z tym, że graczy zostało de facto tylko 3 (póki co BMH nie liczę, Szakala też), to może dokończmy tą ostatnią kolejkę do wtorku - została do obstawienia jedna walka. Przed nami wiele ekscytujących pojedynków i mam nadzieję, że do gry zgłosi się więcej userów niż ostatnio. Po prostu ciekawiej będzie rywalizować jak nas będzie 10 osób a nie 3....a jak mówie wrzesień to czas ciekawych walk.

Bestia jako pełniący obowiązki szefa wirtualnego bukmachera podejmij decyzję. Chyba, że pozostali gracze (Maverick, Matys) chcą grać za tydzień tą ostatnią kolejkę to nie ma problemu ja się dostosuję.
Ja bym dodał do regulaminu punkt stanowiący o tym, że nie ma opcji obstawienia w kolejce wszystkiego co się ma. 1/4 zawsze musiałaby zostać. Bo jak się połowa wykruszy po 3 kol to zabawa siada.
@Sander
Ale czy ktoś komuś nakazuje grać za wszystko? Każdy ma przecież swój rozum i jak chce ryzykować to niech ryzykuje...w końcu to zabawa polegająca w dużej mierze na ryzyku...
Przekierowanie