Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Wirtualny Bukmacher ogólnie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzięki panowie Smile
Brawa również dla Was za walkę, bo do ostatniej kolejki, mimo olbrzymiej przewagi nie mogłem być pewny zwycięstwa. Na szczęście udało mi się w odpowiednim czasie zareagować i postawić jak trzeba. @Kosteq, gdybyś odrobił w jednej kolejce 15 tysięcy to by jakaś masakra była Tongue

Wynik faktycznie ładny wyjdzie Tongue
Brawo Kuba .
@Kubala
Wiele nie brakło Big Grin Mniej więcej tak obstawiałem, żeby wyskoczyć na 26-27 tysięcy. Trzeba było dodać troszkę emocji tej ostatniej kolejce.

Teraz już szykuję formę na kolejną edycję Wink
Kosteq
Wiem, wiem, wszystko miałem na kalkulatorze przeliczone Smile Musiało wyjść na moje Tongue
Trzeba się zadowolić 2 miejscem i całkiem niezłym wynikiem w sumie Big Grin
Wynik bardzo ładny miałeś, zresztą Krychu również Smile

Mnie ogólnie w bukmacherce ostatnio pięknie idzie. W realu od poniedziałku jestem 1300 na plusie Smile
Ee, to elegancki pieniądz Smile Widzę, że ćwiczenia przed kolejną edycją idą pełną parą Smile
No dokładnieSmile Gdzieś poligon doświadczalny muszę zrobić przed tak ważną czwartą edycją Tongue Trzeba obronić tytuł...

ps. Jak Indiana Pacers pokona teraz Clippersów to mój majątek jeszcze się pomnoży Smile
No i wygrają Wink Indiana w formie teraz, więc pewnie kurs nie za wysoki Smile
Ufff... wygrali, ale w końcówce mnie wkur***, nie ma co Tongue
Kurs nie za wysoki, tylko 1.40, ale to był raczej dodatek do live meczu ligi belgijskiej Kortrijk - Zulte Waregem. W 75 minucie, przy stanie 1-0 obstawiłem 2X i Zulte w 87 wyrównało Tongue Kurs był prawie 3.5.

Mój kuponik live tak wyglądał:
LAC - Indiana 2
Kortrijk - Zulte 2X
PSG - Lyon 1 handi -1.5
Bilbao - Barca under 2.5
Sporting Lizbona wygra drugą połowę
Lanus - Boca Juniors - Lanus strzeli gola

20 zł i weszłoSmile Indiana była akurat ostatnim meczem na kuponie dlatego od niej uzależniałem wygraną Smile
Przekierowanie