Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Wirtualny Bukmacher ogólnie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
BMH
Stała przypadłość, każdego gracza. Ja już się nauczyłem, żeby się kursami nie sugerować i nie grać na coś, o czym nie mam pojęcia Smile

Aaaa... nawet nie spojrzałem, że też jednego kolesia zagrałem i przerypał Smile
No cóż, dzięki za grę Tongue
W realu jezeli gram, to tylko takie walki gdzie kursy sa bardzo duze(na Hopkinie z Pascalem I + Huck wygralem prawie 1000zl za 30zl i byla to moja ostatnia duza wygrana, a ogolem wlozylem 100-mialem jeszce na Hopkinsa za 40+Lebedev, i Hopkins remis+Lebedev za 30). Na ogol jak juz gram to jedna, max dwie walki i to na ogol remis/niespodzianka z kursem 5/6/7 za pare dyszek.
Na tych forumowych zakladach chyba pierwszy raz gralem na gosci ktorych nawet nie widzialem na oczy.. pomyslalem, ze nawet jak jeden "pewniak" zawali, to inny wejdzie... a tu wszystko lipa.Big Grin
(10-04-2014 05:35 PM)Joker napisał(a): [ -> ]BESTIA
Coś za mało tej floty u wujka Jokera Tongue

Racja, zamiast początkowej kwoty 1400 policzyłem kwotę Sandera 1190 dlatego taki wynik, już poprawiam.
830 w dupe po 1 kolejce-Zdrowo...
Ja do tej pory nie straciłem ani grosza. Wszystko co w tych trzech kolejkach obstawiałem - weszło Wink
Sander
Ja spadłem z tronu boleśnie na dupe :/
Vargas mnie załatwił-miał przegrać Sad
3 kolejki i wszystko chybione ...
Gramy coś chłopaki? Smile
JUTRO WYNIKI I NASTĘPNA KOLEJKA.
Kurcze BESTIA pisząc to wczoraj myślałem że jest piątek i wyczekiwałem kolejki Smile
Przekierowanie