Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Wirtualny Bukmacher ogólnie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
8 kolejka zostaje odwołana i przesunięta.
(28-02-2014 05:08 PM)BMH napisał(a): [ -> ]Sa dwa kursy na ta sama walke
Scott Cardle(1.25) Draw(26) Paul Appleby(4)
Scott Cardle (1.3) Draw(29) Paul Appleby(4.33)


Juz poprawione, wszelkie pytania, błędy piszcie i zgłaszajcie tutaj
BESTIA, zmien godzine do ktorej mozna obstawiac np. Abrahama, bo walka jest jutro, a u nas na forumowych zakladach mozna ja stawic tylko do soboty do 2giej w nocy. To samo w przypadku Crawforda i wielu innych walk.

ps. Dlaczego od kilku kolejek nie ma zakladow specjalnych?
Dodałem kursy specjalne.Godziny też poprawione.
Dwie ostatnie kolejki forumowych zakladow. Trzeba odebrac tytul mistrza Royowi.Wink
Już masz tytuł. Jestem nieklasyfikowany Wink opuściłem 3cią kolejke psia mać. Wszystko w Twoich rękach.
Cytat:-Aby być klasyfikowanym nie można opuścić więcej niż 3 kolejki.Reszta też będzie podliczona,ale nie klasyfikowana.

Masz szansę jeszcze RJJ.
No co Ty piszesz? Odpusciles trzy kolejki, a zeby byc nieklasyfikowanym, to musisz odpuscic powyzej trzech.Wink WARRRRRRRRR!!!
to macie przejebane.
(15-03-2014 08:52 PM)BMH napisał(a): [ -> ]Nie spij dzisiaj, zawsze cos moge zmienic pozniej..Wink

(15-03-2014 10:29 PM)RoyJonesJr napisał(a): [ -> ]Piję wódeczke z kobitką Big Grin więc na razie mam Cie na oku.
ja Ci już mówie że raczje nic nie zmienie.

Oglądasz Adamka? czy Danny'ego ? Fajny weekend dzisiaj. ja go nadrobie w poniedziałek.

Nie zaśmiecajcie tematu do typowania.
Przekierowanie