Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Wirtualny Bukmacher ogólnie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zajebisty pomysł, propsy Martin .
W sumie nie ma się co za bardzo spierać, bo czy ustalimy 12 kolejek czy do końca marca, to i tak wyjdzie nam... koniec w podobnym czasie Big Grin
Ja tez jestem za.Nie wiem czy typy nie lepiej wysyłać typów na priv, aby nikt nie zagapial z innych, a gdy wszyscy podadzą swoje typy wtedy Martin wklejal by całość.

Taka sugestia do rozpatrzenia.
Moim zdaniem bardzo dobry pomysł Bestii.
A ja swoje komu mam wysłać? Jak Wam udowodnię, że zdobyłem tyle i tyle punktów?
W sumie dobre pytanie. Big Grin Trzeba będzie to jakoś rozwiązać. Ale jeżeli chodzi o mnie to bym Ci ufał, myślę, że byś nie oszukiwał.
Pisałem wcześniej, że nasze typy wysyłamy na priv do Ciebie, następnie na 1h przed walką wrzucasz swoje i nasze typy.Wtedy nie można dokonywać juz żadnych zmian.
@Bestia
Ja nie będę zawsze na godzinę przed walkami siedział przed lapkiem Wink. Przecież graliśmy w bukmachera i każdy obstawiał jak chciał i kiedy chciał i też mógł zgapiać Tongue. Panowie bądźmy poważni.
Bestia a Ty lepiej nie zapomnij obstawić bo zostało Ci niewiele ponad 6 godzin.
z wb była inna sytuacja,tam się też traciło w tej formule gapiostwo będzie spore(patrz ja dziś)
Przekierowanie