Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Wirtualny Bukmacher ogólnie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
WB 3 edycja już się zakończyła?Kto wygrał ?
Dziś już nowa 4 edycja?
Widze, ze nie ma chetnych na gre(nikt nie chce stawiac na Solis-ThompsonBig GrinBig Grin). Nic nie zrobimy, ten tydzien chyba trzeba odpuscic.
Dajcie kursy to zobaczyta jak się z leco Tongue
Jak zapodam kursy dziś to ile osób zagra.Joker,BMH,Sander,Ja.Redd , Kubala, RJJ, Gogolius, Matys, Maverick, kosteq też by zagrali a nie sądzę aby pojawili się na forum i dali typy.
Jezeli nie zagra chociaz te 8 osob, to mozna uniewaznic kolejke.Wink
Ja bym zagrał .
sorki pany. nie było mnie. na weekend zagram na stówke.

Swoją drogą. obstawiałem piłeczke na bet-at-home. postawiłem dwójke na 6meczy i 6 drużyn awansujących ligi europy i w jednym kuponie i przez zasrane Napoli 200stówki przeszly mi koło dupy Tongue nawet Sevilla z kursem 4.00 mi weszła. jak real dzis nie wygra to już bede tam bez grosza.

I nie obstawiam więcej polskiej ligi. pierdoli. Waga Cieżka nie jest tak nieprzywidywalna jak ekstraklasa.
RJJ
I Real wtedy przegrał i kasa poszla się je...
Ja też sobie obstawiam i przeważnie jak nie wchodzi mi jeden mecz, to zawodzi pewniak.Dziś Bayern dal dupy i 4 dyszki poszly...

Pep dostał "gotowy produkt", a jego bayern jest IMHO gorszy od tego za czasów Heynckesa.Widać negatywny wplyw Guardioli na Bayern, za dużo kombinowania i efekty nie są zadowalające.
Kto grał na Bayern po takim kursie? Sad Przecież granie za 1.48 Bayernu to samobójstwo. Przecież to ani nie zarobisz, chyba, że włożysz większą stawkę. Panowie, nauczcie się grać, a nie kasę w ciemno bukom oddajecie Big Grin
Ja zagrałem BTTS: TAK na singlu i under 2.5 w dubelku (nieskutecznym niestety), ale i tak jestem zadowolony, bo na BTTS swoje zarobiłem Big Grin
Ja nie znam się na tenisie, wiec obstawiam piłkę nożną.
Przecież nie postawilem tylko na Bayrn, postawilem mixa na kilka drużyn z kursem 10 postawilem 5 i tylko Bayen zawiodl.

Jesli obstawiłeś w LM BTTS na Bayern i Barcelone to troszkę zarobileś.

Jaką stronę z bukmaherką polecacie?Zakladam to konto i zakladam i założyć nie mogę.
Przekierowanie