Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Wirtualny Bukmacher ogólnie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wg. zasad z strony pierwszej, to kolejek jest 12. Koniecznie Roy graj, jakby nie bylo, to tytulu nikt Ci nie odebral, a jedynie go zwakowales.Smile
Chisora-Scott remis 32
Malik Scott Przez KO/TKO/Dyskwalifikację za 100
Chisora za 350
Przecież nie będe jak władzio Big Grin dam sie innym wykazać a potem odbiore swoje Tongue
Chisora x Frampton x 200
Malik Scott v Dereck Chisora Czy walka potrwa cały dystans NIE x 20
@BMH
kiedy możemy spodziewać się wyników? Smile
BMH nie może się doliczyć mojej kasy. Jak coś to pisz, wspólnymi siłami jakoś to policzymyTongue
Najwieksi wygrani weekendu sie upominaja.Wink Dzis wstawie kolejke.
Nie miałem przez tydzień dostępu do internetu, więc opuściłem tę kolejkę, a szkoda, bo na Chisorę i Lundy'ego był fajny kurs, ale się upomnę jeszcze o tego Stieglitza, bo jak donosi bokser.org:

Cytat:Federacja World Boxing Organization ogłosiła, że ponownie zmieniono wynik walki pomiędzy Robertem Stieglitzem (45-3, 26 KO) a Yuzo Kiyotą (23-4-1, 21 KO). W powtórce dopatrzono się, że rozcięcie przy oku Japończyka utworzyło się po ciosie mistrza, a nie w wyniku przypadkowego zderzenia głowami i zatwierdzono pierwotny wynik - zwycięstwo Stieglitza przez techniczny nokaut w dziesiątej rundzie.
Przegladalem nasz regulamin, i nie ma tu punkty uwzgledniajacego takie rozwiazanie. Dla lepszego pozadku proponowalbym wprowadzic taka zasade jak jest u wiekszosc bukow, czyli:
"Pierwszy werdykt sędziowski jest decydujący, ewentualne zmiany nie będą uwzględniane w zakładach."
Nie pisze tego po to, by komus odjac punkty, ale po to, zeby wszystko bylo bardziej przejrzyste. Bo np. Ktos stawia na zawodnika X, zawodnik ten przegrywa... ktos odpada z gry, omijaja go kolejki, za za dwa tyg. wychodzi ze zawodnik Y byl na dopingu i werdykt jest np. NC. Jak to zrobic by ktos nie czul sie pokrzywdzony, bo przeciez nie gral i ominelo go kilka kolejek. Albo sytuacja odrotan, ktos stawi na zawodnika X on wygrywa, za kilkanascie dni okazuje sie, "ze cos tam", i co mam teraz odjac punkty?

Nie wiem, powinnismy wspolnie podjac decyzje... dla mnie najuczciwszym byloby, by liczyl sie pierwszy wynik tak jak jest u bukow, ale chetnie poczytam jak widza to inni. Jest nas 9, wiec latwo bedzie to ustalic. Glosujemy.Wink
Ja jestem za zmianą z takich względów, że zarobię ok. 1040Tongue
Ok jeden glos juz jest.
Bierz tylko pod uwage, ze pozniej przez tak niejasny regulamin, ktos moze starcic nie tylko wirtualny hajs, ale tez mozliwosc gry, bo np. za dlugo bedzie pauzowal, a werdyk zmienial dopiero po dluzszym czasie. Takie luki w regulaminie, raz pomoga, innym razem utrudnia, lub calkiem wyl z gry.
Przekierowanie