Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Wirtualny Bukmacher ogólnie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
BMH to inna sprawa, przecież nie każdy musi pisać pożegnalne teksty, choć miło by było wiedzieć czy ktoś wróci na forum czy nie.
Co dzieje się z Szakalem i Maynardem zawsze informowali o dłuższych przerwach a teraz cicho.. Oni chyba mają tzw obowiązek poinformować czy odchodzą czy nie.
Zioło na głównej to LegiaPany.. I udziela się regularnie.
Dokładnie, ale miejmy nadzieję, że np. zawiesił mu się internet, lub po prostu stracił ochotę na pisanie. Innych myśli nawet nie powinniśmy do siebie dopuszczać.
Sander
Nie prawda, sam pisał że na stronie głównej pisał jako liscthc.Legia Pany to całkiem kto inny nawet jest takie konto na forum.
W to , że oni nie mają czasu i chęci tu pisać to wierzę. Ale z @BMH to jest grubsza zagadka. Nie ma go na boxing.pl, stronie kibiców Motoru ani tutaj. Jest nieciekawie.
Mi pisał , że LegiaPany to jego nick na głównej. Ale ok. Może mylę coś.
LegiaPany to nie może byc lisc.
LegiaPany ma tu na forum nawet swoje konto i jeszcze jakoś przed końcem roku sie tu udzielał.
Może BMH sie po prostu ożenił?
(06-09-2013 10:17 PM)RoyJonesJr napisał(a): [ -> ]Może BMH sie po prostu ożenił?
Oby to było to.....choć nie przekonuje mnie to, kuźwa też się ożeniłem, ale nie przestałem przez to zaglądać do internetu.
Żonaty od paru lat...
No to uciekł z małolatą na Kamczatke ! dajmy se siana, bo gościu wróciu i nam żyć nie da ze smiechu.

Martin
"kużwa też sie ożeniłem" niech to żona przeczyta Big Grin
Sander wiesz wszystko o wszystkich ?Big Grin
Niee .. Wiem trochę o BMH bo z 50 PW z nim wymieniłem.
Fuck, post 2001.. Po 3 chyba dam sobie siana.
Przekierowanie