Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Maciej Sulęcki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
[Obrazek: maciej-sulecki-entry.jpg]
Maciej Sulęcki to jeden z najlepszych polskich bokserów wagi średniej młodego pokolenia. Podczas Polsat Boxing Night II w świetnym stylu rozprawił się z solidnym Robertem Świerzbińskim. Na rozkładzie ma również byłego mś Jurija Nużnienkę. Jak myślicie ? Co może osiągnąć w zawodowym boksie ten chłopak i z kim byście go chętnie zobaczyli ?
Ja już pisałem że chętnie bym go zobaczył z Majewskim,naprawdę fajnie się go ogląda,ma chłopak potencjał.
Nie zachwycił mnie nim, według mnie to solidniak i nie zdziwie sie, jesli przeszedlby do KnockoutP. Myślę, że Szeremeta by go zbił
A wedlug mnie z walki na walke sie rozkreca , widac praca z Gmitrukiem owocuje . Dobry timing , walczy z kontry , brakuje wykonczenia akcji . Musi tez panowac nad nonszalancja , bo to moze go w przyszlosci zgubic . Trzeba dac mu jeszcze czas . W wywiadzie powiedzial ze na ewentualnie nastepnej gali moglby sie zmierzyc z Majewskim lub Cendrowskim , a Proksa ze jak na razie jest po za zasiegiem
Po sparingach z Mikkelem Kesslerem grupa Sauerland Event jest zainteresowana pozyskaniem Macieja Sulęckiego.
Obok Szpilki i Łaszczyka Sulęcki należy do nielicznej grupy młodych polskich bokserów rokujących nadzieję na cokolwiek. Myślę, że na ten etap jego kariery dobrym przeciwnikiem byłby solidny białoruski journeyman Siarhiej Chomicki.

BbRed

Mało newsów ostatnio w tym temacie a tym czasem Maćka czeka dosyć ważna walka z Wawrzyczkiem 9 listopada http://boxingnews.pl/index.php?option=co...atest-news Swoją drogą ktoś wie coś więcej o jego nowym sponsorze Marco Beniamino Brioschim? W artykule jest napisane że sam kiedyś sięgał po tytuły w boksie amatorskim.
Sulęcki to ciekawy prospekt. Liczę na niego. Nie wiem czy jest to materiał na mistrza świata, pewnie nie, ale na ścisłą czołówkę w swojej kategorii już tak. Jeśli będzie prawidłowo prowadzony to przyszłość przed nim, może osiągnąć więcej niż Proksa.
@Martin
Osiągnąć więcej niż Proksa? akurat o to chyba ciężko nie będzie. Chociaż trafić na tak słabego zawodnika jak Sylvester w walce o pas EBU graniczy z cudem ,ale Grzesiowi się udało. Póki co o Maćku nie wiemy nic, przejechaliśmy się już na Masternaku, który jeżeli chodzi o pas mistrza świata w Polsce był praktycznie pewniakiem... Póki Sulęcki nie zmierzy się z kimś z ścisłej czołówki swojej kategorii i nie wygra to nie będę mówił, że jest w ogóle w stanie na takim poziomie walczyć.
Mnie troche.martwi jego cios. Nieraz zeby wygrac trzeba znokautowac. A Maciek teg.o nie zrobi
Ogolnie fajny i ciekawy chlopak zycze mu jak najlepiej ale mam watpliwosci.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Przekierowanie