Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Maciej Sulęcki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Ale Truax to mimo wszystko też nie jest wielka gwiazda,to że zawalczył z Jacobsem nie świadczy że nagle Sulęcki nie zasługuje na niego.
Truax przegrał z Taylorem,z Jacobsem i według mnie z Ossiem Duranem w zeszłym roku.Duran to nikt szczególny,a tylko solidny a i tak według mnie wygrał z Truax.Mam chyba nawet kartę z punktacją.Jakbym był Haymonem to bym tą walkę robił Big Grin
Sulęcki będzie walczył na gali Wilder vs Szpilka, podobno z jakimiś pożądnym nazwiskiem wreszcie,
Może będzie to Truax
(16-12-2015 10:30 PM)Wietnam napisał(a): [ -> ]Sulęcki będzie walczył na gali Wilder vs Szpilka, podobno z jakimiś pożądnym nazwiskiem wreszcie,
Może będzie to Truax

Pożądek musi być. Właśnie się zastanawiałem, wchodząc w ten temat czy ktoś tu zada pytanie w stylu "Co z Sulęckim?", natomiast ja znalazłem jakąś odpowiedź - fajnie. Wink
Oby wreszcie doszło do tej walki. Truax ma dość dobrze rozpoznawalne nazwisko, moim zdaniem zupełnie nie przystające do jego realnych umiejętności. Sulęcki jest w stanie to wygrać spokojnie.
Oby doszło do tej walki, szkoda Sulęckiego by się marnował, powinien 2-3 razy w roku walczyć, ale nie z ogórami tylko stopniowo coraz mocniejszymi rywalami.
Jest gdzieś w sieci pojedynek Maćka z Findleyem?
Z twittera Gancarczyka

Patryk Szymański w walce wieczoru, 17 maja, telewizja FOX SPORTS. Maciek Sulęcki - na innej gali - naprawdę wymagający rywal.

Smile no oby wreszcie rywal z góry rankingów Wink
Podobno Maciek ma walczyć z Hugo Centeno Jr, tym, który ostatnio w mało przekonującym stylu pokonał Łukasza Maćca.
Napisze tak, oby ! Chociaż on Wink
koniec dziadków z dwu cyfrowym wykazem porażek,
A moim zdaniem to by było super, gdyby zawalczył z tym młodzikiem. Niektórzy o nim mają bardzo dobre zdanie. Gość jest bez porażki ale jeszcze nie jakoś super doświadczony a więc na dziś dzień kandydat idealny dla Maćka. Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Przekierowanie