Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Maciej Sulęcki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Sulęcki ma wystąpić na gali Fonfary i w końcu dostać "dużą walkę". Od razu się zastanawiam kto to mógłby być dla Maćka? Nie wiem też, co to znaczy "duża walka" w rozumieniu promotorów. Być może schyłkowy Sam Soliman? Od prawie roku ale odpowiednia moneta pewnie by go przekonała do stanięcia oko w oko z Maćkiem ale czy pojedynek z Solimanem to na pewno byłaby duża walka?
"Dużą walkę" to znaczy z zawodnikiem który będzie znany z nazwiska
przede wszystkim kibicom boksu, nie będzie to na pewno zawodnik z
pierwszej dziesiątki rankingu, wiadomo też że nie zawalczy z Truaxem
z którym wyrażał chęć konfrontacji, Caleb mierzy się już za 11 dni
z Anthonym Dirrelem,.

Ciężko powiedzieć kto to może być, .

Patrząc jednak na kategorie w której Striczu boksuje,
to ja tu nie widzę jakichkolwiek szans na sukces,
no chyba że Alvarez , Golowkin czy Jacobs
wyemigrują do super średniej, . Wink
Bardzo mocna kategoria.
Ta wiadomość przebija wszystkie dywagacje. Tongue Ponoć obóz Gołowkina jest zainteresowany walką z Maćkiem.
Jeżeli tak jest, to należy grzecznie odmówić. Chyba, że Sulęcki chce pójść w ślady Proksy.
@Hugo
Jestem dokładnie tego samego zdania.
Grzesiek mógł jeszcze wziąć parę lżejszych walk przed walką z GGG (poszedł na niego po słabych walkach z Hope'em i jakimś Fazekas'em, w której doznał kontuzji dłoni - o ile mnie pamięć nie myli). I podobnie z Sulęckim. Nie miał żadnych walk z lepszymi rywalami, a tu nagle Golovkin. Lepiej się rozwijać swoim torem niż zbierać wpierdziel za trochę więcej kasy. No ale zobaczymy jak się sprawa rozwinie.
Teraz to wiadomo, za szybko. Ale... ku mojemu zaskoczeniu Striczu nie mówi nie. Wink
Skoro cienias Wade skasuje za walkę z Gołowkinem pół miliona dolarów, to zapewne Sulęcki liczy na co najmniej tyle samo. Za taką kwotę to już chyba warto wyjść nie tylko do Gołowkina, ale nawet do hipopotama.
To są przeciwnicy, jakich Giennadij potrzebuje. Nie zapominajmy też o tym, że walka Witalij Kliczko kontra Tomek Adamek miała miejsce w Polsce! Dlaczego Giennadij nie miałby bronić swoich tytułów w waszym kraju? - mówi na kilkadziesiąt godzin przed kolejną walką fenomenu światowych ringów, mistrza WBA/IBF/WBO Giennadija Gołowkina (34-0, 31 KO) generalny manager K2 Promotions, manager GGG - Tom Loeffler.
Może ta walka załapie się na coroczną galę w Międzyzdrojach Wink
Albo w Brodnicy Wink
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Przekierowanie