Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Maciej Sulęcki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Tym razem na walkę na wrocławskim stadionie nie ma co liczyć...Wink.
(18-04-2016 06:40 PM)Wietnam napisał(a): [ -> ]Ciężko powiedzieć kto to może być.

Padło pierwsze możliwe nazwisko: Hugo Centeno Jr . Za niedługi czas przekonamy się ile w tym prawdy.
Hugo Centeno Jr rywalem Sulęckiego, ogień.
Dobra informacja, wreszcie rywal na poziomie, minimalnym
faworytem u mnie Hugo, ale Striczu ma duże szanse na odniesienie,
wartościowego zwycięstwa.
Łukasz Maciec ponoć dał dobrą walkę z tym gościem a więc myślę, że Striczu poradzi sobie jeszcze lepiej. Liczę na zwycięstwo.
Pięknie! Walka z bardzo wysoko notowanym w rankingach rywalem, a do tego zwyczajnie przeciętnym bokserem. Oczywiście, Maciek będzie musiał uważać, ale jeśli rzeczywiście zawalczy na 100% to powinien rozstrzygnąć ten pojedynek na swoją korzyść.

Walka Centeno z Maćcem to była różnica kilku kategorii wagowych, Łukasz i tak świetnie sobie wtedy poradził.
Sulęcki dysponowany jak z Proksą jest moim faworytem z Centeno. Widziałem kilka walk Amerykanina i co prawda jest on solidny, ale nie jest to bóg wie jaki talent. Centeno dobrze się czuje walcząc na dystans, ale w bliskiej konfrontacji gubi się i zachowuje nieporadnie. Sulęcki wydaje się też silniejszy fizycznie niż rywal. Myślę, że Maciek powinien zaboksować odważnie, na pressingu, starając się wciągnąć Centeno w pułapkę. Liczę na zwycięstwo Polaka.
Wreszcie poważny sprawdzian dla Sulęckiego. Rywal silny, ale w zasięgu możliwości Polaka, a przy tym taki, na którym można się mocno wybić. Centeno jest dość jednostronny. Dobrze boksuje i jest niebezpieczny na dystans, ale słabo sobie radzi z powstrzymywaniem dążących do półdystansu rywali. Sulęcki wydaje mi się zarówno lepszy technicznie, jak też szybszy i bardziej elastyczny stylowo. Ogólnie jest pięściarzem bardziej kompletnym i wszechstronnym. Powinien to wygrać, ale musi to zrobić dostatecznie wyraźnie, żeby nie zostawić decyzji w rękach sędziów.
Centeno jest do zjedzenia i liczę, że Sulęcki świetnie wykorzysta tę okazję. Maciec z Hugo dał równą walkę. Z tego co pamiętam, to było tam takie 4-4, 5-3 w stronę Centeno.
No nie wiem, Maciec wywierał presję. W przypadku Sulęckiego nie będzie to aż takie łatwe. Walka boxer vs boxer, w dodatku obydwaj mają podobny podkład bokserski, umiejętności. Jak dla mnie 50/50.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Przekierowanie