Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Boks w tv - co można znaleźć na srebrnym ekranie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzisiaj w cafe futbol czy jak to sie tam nazywa ma być Tadek Pawłowski to sobie zaraz jakiegoś streama wrzuce Wink
Kubala, też lubię NBA i mnie boli, że jest na anal+ Big Grin
Zawsze jakiś stream się znajdzie. Polsat Sport jest o tyle dobry, że wiele świetnych gal można obejrzeć bez jakiegoś głupiego ppv, które u nas w kraju nie ma racji bytu. Oczywiście kto chce oglądać KSW czy PBN w dobrej jakości prawdopodobnie zapłaci, ale jakie to są ilości sprzedanych pakietów?
A ja trochę ponarzekam w tym temacie na "Punchera". Zacznę od tego, że ciesze się, ze powstał wreszcie program o boksie. Tego wcześniej brakowało i dobrze, że wreszcie coś takiego powstało. Nie mam też nic co do obsady programu. Borek dobrze się sprawdza jako prowadzący, ma naprawdę przyzwoitą wiedzę i nie boi się poruszać drażliwych tematów (jak to zrobił np. z Wasilewskim gdzie skrytykował jedną z proponowanych przez niego walk na PBN III). Goście też się sprawdzają. Pindera jako ekspert lepiej sprawdza się niż komentator i wprowadza merytoryczny powiew w Puncherze. Do tego zaproszeni bokserzy/promotorzy/trenerzy. Czyli naprawdę przyzwoicie i tutaj nie można przyczepić się do czegokolwiek. Więc co mi nie pasuje? Otóż to, że Puncher został stworzony po to, aby promować imprezy organizowane przez Polsat. Więc na okrągło mamy klepanie o PBN, galach wojaków, ewentualnie pomniejszych eventach bokserskich. Prowadzi to do tego, że przekaz jest zwężony do naszego lokalnego podwórka, które jakby nie patrzeć, jest dosyć ubogie w poziom sportowy i emocje w porównaniu do pięściarstwa w skali globalnej. Nie mam pretensji o to, że poruszany jest temat polskiego boksu, ale bez przesady... W tych puncherach, które oglądałem praktycznie nic nie mówiło się o zagranicznych eventach pięściarskich. A przecież dyskusje o nich byłby najciekawsze i stwarzałby pole do interesujących polemik. A tak, mamy samych swoich, którzy znają siebie od lat i od lat mówią to samo. Do tego poruszane są w programie tematy z mma i jeżeli zbliża się jakaś gala Kawulskiego i Lewandowskiego to większość Punchera jest właśnie o tym. Polsat idzie na łatwiznę i komercję. Zero edukacji widza, zero chęci poszerzenia horyzontów. Byle tylko widzowie nie zapomnieli o naszych galach. Byłbym za wyrównaniem proporcji i omawianiem po równo boksu polskiego i zagranicznego. Tak programy byłby znacznie ciekawsze. Nie wiem, może coś się zmieniło? Od trzech tygodni nie oglądam "Punchera", znudził mi się. Szkoda, że jego formuła nie jest bardziej urozmaicona i spełnia on przede wszystkim funkcję marketingową. Jestem trochę rozczarowany, oczekiwałem więcej.
Nie Polsat ale może kogoś to zainteresuje.

http://taksiegra.com/bokserski-cykl-mega...tvp-sport/
Puncher to dobry program, do pełni zadowolenia przydałoby się chociaż 10 minut rozmowy o Boksie zza granicy, np o nadchodzących galach w Polsacie sport, Trzy miesiące praktycznie tylko na temat Adamek vs Szpila, ale i tak propsy dla Borasa że mamy w PS wreszcie jakiś magazyn,, na temat boksu,
kubala1122331-szkoda że Polsat z tego zrezygnował,lubiłem sobie popatrzeć na walki Pacmana z Cloteyem, Cotto,
Mayweathera z Cotto, jeszcze z Komentarzem śp.Jerzego Kuleja..
Walki o których mówisz, Polsat przypomina zawsze przed "świeżymi" walkami tych bokserów. Choć, póki co nie widać replayów z walk Hopka czy nawet Adamka. Dziwne.
Przypomina walki wstecz, Przed rewanżem Paca z Bradleyem, Walkę z Riosem przypominali,itp mi chodzi o classic Fights,, wieczorem codziennie jeszcze jakieś trzy lata temu był taki program, pokazywali dzień po dniu, Mayweather vs Marquez, Pacquiao vs Hatton,Pac vs Mosley,, Hopkinsa nie przypominają bo on walczył na Showtime, ,przed tym jeszcze jak Polsat ponownie zaczoł transmitować gale tej stacji, ,, chyba do powtórek też trzeba mieć jakieś prawa,,
Kubala, co do tego linku to przynajmniej wiecej ludzi zobaczy wal stulecia Lara-Williams i bedzie mniej niedzielniakow na glownej.
No i widze ze Amira lubia, dwie walki na cztery.
Ciekawe czy obiektywnie podejda do PacMana i wysuszania Oskara.
Daj sobie spokój z ppv, streamów dobrej jakości będzie bez liku, po co dawać zarabiać filantropowi?
W Niemczech, żadnego ppv nie ma, walki Kliczki na Rtl, Sauerland na Das Erste, a na Sat 1 dodatkowo GGG zawsze pokazują, i te wszystkie kanały są u nich w naźiemnej,, !A u nas filantrop skubie naiwnich Polaczkòw,, Bar albo stream , Solorz niet.
Przekierowanie