Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Boks w tv - co można znaleźć na srebrnym ekranie?
21-09-2014, 09:12 AM
Post: #61
RE: Polsat sport/polsat sport extra
Dzisiaj w cafe futbol czy jak to sie tam nazywa ma być Tadek Pawłowski to sobie zaraz jakiegoś streama wrzuce Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-09-2014, 06:33 PM
Post: #62
RE: Polsat sport/polsat sport extra
Kubala, też lubię NBA i mnie boli, że jest na anal+ Big Grin
Zawsze jakiś stream się znajdzie. Polsat Sport jest o tyle dobry, że wiele świetnych gal można obejrzeć bez jakiegoś głupiego ppv, które u nas w kraju nie ma racji bytu. Oczywiście kto chce oglądać KSW czy PBN w dobrej jakości prawdopodobnie zapłaci, ale jakie to są ilości sprzedanych pakietów?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-09-2014, 07:35 PM
Post: #63
RE: Polsat sport/polsat sport extra
A ja trochę ponarzekam w tym temacie na "Punchera". Zacznę od tego, że ciesze się, ze powstał wreszcie program o boksie. Tego wcześniej brakowało i dobrze, że wreszcie coś takiego powstało. Nie mam też nic co do obsady programu. Borek dobrze się sprawdza jako prowadzący, ma naprawdę przyzwoitą wiedzę i nie boi się poruszać drażliwych tematów (jak to zrobił np. z Wasilewskim gdzie skrytykował jedną z proponowanych przez niego walk na PBN III). Goście też się sprawdzają. Pindera jako ekspert lepiej sprawdza się niż komentator i wprowadza merytoryczny powiew w Puncherze. Do tego zaproszeni bokserzy/promotorzy/trenerzy. Czyli naprawdę przyzwoicie i tutaj nie można przyczepić się do czegokolwiek. Więc co mi nie pasuje? Otóż to, że Puncher został stworzony po to, aby promować imprezy organizowane przez Polsat. Więc na okrągło mamy klepanie o PBN, galach wojaków, ewentualnie pomniejszych eventach bokserskich. Prowadzi to do tego, że przekaz jest zwężony do naszego lokalnego podwórka, które jakby nie patrzeć, jest dosyć ubogie w poziom sportowy i emocje w porównaniu do pięściarstwa w skali globalnej. Nie mam pretensji o to, że poruszany jest temat polskiego boksu, ale bez przesady... W tych puncherach, które oglądałem praktycznie nic nie mówiło się o zagranicznych eventach pięściarskich. A przecież dyskusje o nich byłby najciekawsze i stwarzałby pole do interesujących polemik. A tak, mamy samych swoich, którzy znają siebie od lat i od lat mówią to samo. Do tego poruszane są w programie tematy z mma i jeżeli zbliża się jakaś gala Kawulskiego i Lewandowskiego to większość Punchera jest właśnie o tym. Polsat idzie na łatwiznę i komercję. Zero edukacji widza, zero chęci poszerzenia horyzontów. Byle tylko widzowie nie zapomnieli o naszych galach. Byłbym za wyrównaniem proporcji i omawianiem po równo boksu polskiego i zagranicznego. Tak programy byłby znacznie ciekawsze. Nie wiem, może coś się zmieniło? Od trzech tygodni nie oglądam "Punchera", znudził mi się. Szkoda, że jego formuła nie jest bardziej urozmaicona i spełnia on przede wszystkim funkcję marketingową. Jestem trochę rozczarowany, oczekiwałem więcej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-11-2014, 04:58 PM
Post: #64
RE: Polsat sport/polsat sport extra
Nie Polsat ale może kogoś to zainteresuje.

http://taksiegra.com/bokserski-cykl-mega...tvp-sport/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-11-2014, 06:02 PM
Post: #65
RE: Polsat sport/polsat sport extra
Puncher to dobry program, do pełni zadowolenia przydałoby się chociaż 10 minut rozmowy o Boksie zza granicy, np o nadchodzących galach w Polsacie sport, Trzy miesiące praktycznie tylko na temat Adamek vs Szpila, ale i tak propsy dla Borasa że mamy w PS wreszcie jakiś magazyn,, na temat boksu,
kubala1122331-szkoda że Polsat z tego zrezygnował,lubiłem sobie popatrzeć na walki Pacmana z Cloteyem, Cotto,
Mayweathera z Cotto, jeszcze z Komentarzem śp.Jerzego Kuleja..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-11-2014, 06:05 PM
Post: #66
RE: Polsat sport/polsat sport extra
Walki o których mówisz, Polsat przypomina zawsze przed "świeżymi" walkami tych bokserów. Choć, póki co nie widać replayów z walk Hopka czy nawet Adamka. Dziwne.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-11-2014, 06:20 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-11-2014 06:21 PM przez Wietnam.)
Post: #67
RE: Polsat sport/polsat sport extra
Przypomina walki wstecz, Przed rewanżem Paca z Bradleyem, Walkę z Riosem przypominali,itp mi chodzi o classic Fights,, wieczorem codziennie jeszcze jakieś trzy lata temu był taki program, pokazywali dzień po dniu, Mayweather vs Marquez, Pacquiao vs Hatton,Pac vs Mosley,, Hopkinsa nie przypominają bo on walczył na Showtime, ,przed tym jeszcze jak Polsat ponownie zaczoł transmitować gale tej stacji, ,, chyba do powtórek też trzeba mieć jakieś prawa,,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-11-2014, 07:32 PM
Post: #68
RE: Polsat sport/polsat sport extra
Kubala, co do tego linku to przynajmniej wiecej ludzi zobaczy wal stulecia Lara-Williams i bedzie mniej niedzielniakow na glownej.
No i widze ze Amira lubia, dwie walki na cztery.
Ciekawe czy obiektywnie podejda do PacMana i wysuszania Oskara.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2014, 11:36 AM
Post: #69
RE: Polsat sport/polsat sport extra
Daj sobie spokój z ppv, streamów dobrej jakości będzie bez liku, po co dawać zarabiać filantropowi?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2014, 01:40 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-11-2014 01:41 PM przez Wietnam.)
Post: #70
RE: Polsat sport/polsat sport extra
W Niemczech, żadnego ppv nie ma, walki Kliczki na Rtl, Sauerland na Das Erste, a na Sat 1 dodatkowo GGG zawsze pokazują, i te wszystkie kanały są u nich w naźiemnej,, !A u nas filantrop skubie naiwnich Polaczkòw,, Bar albo stream , Solorz niet.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości