Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Boks w tv - co można znaleźć na srebrnym ekranie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Walka o mistrzowski pas federacji WBC World w Nowym Jorku
waga średnia: Miguel Cotto - Daniel Geale | na żywo od 2.00 w nocy 6 czerwca, Polsat Sport.

No nareszcie polsat powraca z porządnymi nocnymi galami,.
Zawsze mają przerwy, mam nadzieję że walka która odbędzie się dwa tygodnie później Broner vs Porter też pokażą, no chyba że nie zawarli porozumienia co pokazywania PBC, a szkoda by było aby te gale odpadły polsatowi 30 jak nie 40 % świetnych gal idzie teraz na PBC. on spike, nbc
Cotto - Geale to jeśli się nie mylę gala HBO, więc to było jasne, że Polsat pokaże. Gorzej właśnie z galami Haymona, kilka gal pokazywali, ale jednak ostatnich dwóch nie było. Choć jak teraz łapie mi net w stodole to już nie ma takiego musiku, aby było w tv Wink Choć z drugiej strony, wreszcie będę miał HD, więc mogliby pokazywać Tongue
Masternak - Mueller i Cotto - Geale będą pierwszymi galami, które obejrzę w HD :3
Przejrzałem sobie ramówkę Polsatu Sport do 26 czerwca, którą dostaliśmy na maila. Naprawdę, liczba transmisji zawraca w głowie i na pewno będzie co oglądać Wink
Sprawa z boksem wygląda nieco gorzej... Nie będzie transmitowana walka Bronera z Porterem, ale za to, i to w godzinach wieczornych, zobaczymy galę David Lemieux - Hassan NDam Njikam.
W sumie to tyle Sad
Aj ten Kostyra, i jego transmisja 3 gal PBC,.Wink
Dostałeś @Kuba, ramowke do 26 czerwca, 27 napewno pokażą walkę Bradley vs Vargas,
od 11 czerwca będzie też co oglądać na publicznej, Copa America w Chile na kanalach Tvp sport, Tvp 1. Smile
Polsat Boksem stoi, ależ nie
Polsat śiatkòwką stoi, ,,
Wilder out, Walters out , Lara, Szpilka out , Bronera tydzień po też nie będzie, czyli trzeba będzie poczekać do Floyda i września, ,
nie ładnie, ,
Siatkówka jest dużo lepszym wyborem dla Polsatu niż boks.
Gala z udziałem Szpilki w Polsacie Sport Extra Smile
Skąd te info? Na ich stronie nic nie pisać. Tongue
Borek dał info na twiterze
https://mobile.twitter.com/BorekMati/sta...412928?p=v

fajna sprawa, będą emocje, mecz Pol -Gru i nocny boks
To by znaczyło, że rezygnują z meczu Kuba - Argentyna. Kibice siatkówki się wściekną. Tongue
Przekierowanie