Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Boks w tv - co można znaleźć na srebrnym ekranie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tak dla przypomnienia, może ktoś nie wie, .
Gala z Nowej Zelandii, Hamilton
Ugonoh i Parker, początek jutro rano od 7.00 w Polsacie sport.
Polsat Sport 11.12.2015 Piątek/Sobota

2:00 na żywo Gala z San Jose
Nonito Donaire vs. Cesar Juarez, Felix Verdejo vs. Josenilson Dos Santos

Sobota 12.12.2015

Polsat sport extra 20:30
Ełk- Syrowatka vs. Jackiewicz

narazie niema informacji o gali Joshua vs Whyte .Masternak vs Bellew
na tej antenie.
W nocy na TVP Sport gala Martin - Breazeale, a 19.12 Rzeszów w Polsacie Sport.
To tyle póki co wiem, Polsat raczej nic oprócz dwóch gal w Polsce i Donaire'a nie pokaże.
Verona 19/20 Grudzień Jennings vs Ortiz
na żywo: 4:00
Polsat sport
na gali również:

Nicholas Walters vs Jason Sosa

Joshua Clottey vs Gabriel Rosado

Yuriokis Gamboa vs Hyllon Williams jr
Wcześniej informowaliśmy Was o tym, że telewizja Polsat wykupiła prawa do pokazywania spotkań elitarnych rozgrywek World Series of Boxing . Ale boksu olimpijskiego w Polsacie Cyfrowym będzie jeszcze więcej.

Mistrzostwa świata, mistrzostwa Europy, turnieje kwalifikacyjne do igrzysk olimpijskich, rozgrywki ligi WSB i APB – te imprezy będą pokazywane przez najbliższe trzy lata na sportowych kanałach Polsatu.

bokser.org
Wszystko fajnie, tylko ja bym wolał jednak boks zawodowy. Nie wiem Polsat stracił prawa, ale od jakiegoś czasu nie pokazuje w ogóle gal Sauerlanda czy tych z Wielkiej Brytanii. Kiedyś można było oczekiwać transmisji z każdej gali, a teraz nie było trzech gal z Niemiec i trzech w Wysp. A z tego co wiem, po Nowym Roku również nie będzie stamtąd relacji na żywo.
Ja myślę że im tvp zabierze gale Wilder vs Szpilka, o ile już nie wykupiła,.
To jeszcze nie wiadomo, kto pokaże walkę Szpilki z Wilderem?
zapewne walczą o transmisje zaćiekle Tvp Sport i Włodzimierz Szaranowicz który ostatnio deklarował sympatię do Boksu
i Polsat Sport,
Wasilewski jest ostatnio bliżej tvp sport, dobrze byłoby nawet gdyby to oni wykupili dostęp
bo pokazali by galę w otwartej telewizji tvp 1, a to dla większości kibiców udogodnienie.
Szpilka - Wilder w Polsacie Sport.

W sumie to liczyłem na TVP1, bo chyba w tamten weekend akurat nie będę w domu, więc będzie trzeba będzie liczyć na streamy.
Przekierowanie