Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Boks w tv - co można znaleźć na srebrnym ekranie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Gala z Abrahamem na sport 1, niekodowanym kanale
z astry. Początek o 18.50 w sobotę.
Bellew - Haye 2 w Polsacie sport .

Wałcz : Głowacki - Silgado 12 maj.
w Tvp sport/tvp 1
Kostyra powiedział przed chwilą, że jutro GGG - Martirosyan w Polsacie Sport. Idealnie, bo obecnie jestem bez laptopa Smile
Główna walka z gali z Toronto za tydzień Stevenson vs Jack również w tvp 1. Brawo kolejny raz.
Sporo gal w TV teraz:
dzisiaj: Watkins - Okolie - PS
piątek: de la Hoya - Salgado - Fightklub
sobota: Horn - Crawford - PS, Mares - Santa Cruz - C+
16 czerwca: Fonfara - Siłłach - PS, Spence Jr - Ocampo - TVP
Walka Joshua vs Powietkin (22.09.2018) w telewizji rządowej.
Gołowkin - Alvarez II w TVP Sport. Nieźle idą z boksem we wrześniu - 8 pokazują Hrgović - Mansour, 15 GGG - Alvarez i 22 Joshua Powietkin + Szeremeta - Diaz. Można ich lubić czy nie lubić, ale ja się akurat cieszę, że tak mocno idą w ten sport. Jakość komentarza czy studia była momentami różna, lecz najważniejsze, że będzie można te bardzo ciekawe pojedynki w ogóle oglądać.

Aha, i Garcia - Porter + Kownacki - Martin, z tego co można było się zresztą spodziewać w Canal+ Sport.

Polsat za to trochę bieda. Pokazują tylko 31 sierpnia galę w Kałuszynie. Nie pokazują ostatnio gal Aruma - tak jak sobie śledzę to mam wrażenie, że zostały im tylko gale Hearna, wyłączając te największe, sprzedawane oddzielnie. Widać, że kupno UFC trochę kasy im zabrało.
Kubala, same dobre wiadomości, nie trzeba będzie szukać streamów.
Gale WBSS w TVP Sport. W niedzielę event z Japonii. To dla mnie chyba wiadomość roku, jeśli chodzi o bokserskie prawa telewizyjne Big Grin
http://boxrec.com/en/event/776876

Gala z Soboty na niedzielę w Carson ,Cecilia Braekhus vs Magdziak Lopez w TVP sport. Wystąpi również Claressa
Shields.

Liczyłem raczej na Łomaczenke Wink
Przekierowanie