Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Boks w tv - co można znaleźć na srebrnym ekranie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(08-09-2015 07:39 PM)kubala1122331 napisał(a): [ -> ]Nikogo nie interesuje taka gala? :O Jeśli tak, to w ogóle dziw bierze, że jakiekolwiek gale są pokazywane w Polsce...

Kuba
Z tobą jak z Dudą. Mówi swoje i nie odnosi się do tego do czego powinien Wink.

Czy ja pisałem o gali czy walce? Gala jak dla mnie jest całkiem spoko, ale tu nie chodzi o takich jak Ty czy ja. Głównym daniem jest Mayweather vs Berto i tego nikt nie chce transmitować. Jak widać nie wszyscy kupują kicz. A w sumie szkoda bo walki Salido, Grovesa i Martirosyana chętnie bym zobaczył w tv.
Koneserów boksu w większości też takie zestawienie nie rajcuje, a nawet gdyby to jest to w skali kraju jest to garstka ludzi więc dla kogo ta transmisja Kuba???

vs

ale tu nie chodzi o takich jak Ty czy ja.

Najpierw sugerujesz, że to nikogo nie obchodzi, że git, że transmisji nie ma, bo to wielki kicz i gówno, że nawet koneserów ono nie interesuje, a teraz twierdzisz, że jednak gala jest spoko i szkoda, że nie ma transmisji. I nie pierdziel mi, że piszesz o tylko tej walce i ja nic nie rozumiem, skoro ja pisałem, że nie będzie CAŁEJ GALI, a ty się zapytałeś kogo ona interesuje, sugerując, że jednak nikogo. Zresztą sam to później potwierdziłeś pisząc "transmisja", bowiem jasnym jest, że jakby pokazywali tą walkę, to również te starcia z undercardu.

Ty za to jak Komorowski, najpierw coś mówisz, potem myślisz Big Grin
(08-09-2015 09:48 PM)kubala1122331 napisał(a): [ -> ]Najpierw sugerujesz, że to nikogo nie obchodzi, że git, że transmisji nie ma, bo to wielki kicz i gówno, że nawet koneserów ono nie interesuje, a teraz twierdzisz, że jednak gala jest spoko i szkoda, że nie ma transmisji.

Owszem gala jest spoko, natomiast walka wieczoru to gówno.

(08-09-2015 09:48 PM)kubala1122331 napisał(a): [ -> ]I nie pierdziel mi, że piszesz o tylko tej walce i ja nic nie rozumiem, skoro ja pisałem, że nie będzie CAŁEJ GALI, a ty się zapytałeś kogo ona interesuje, sugerując, że jednak nikogo.

Pisałeś, że Mayweather vs Berto nie będzie transmitowane. Rozumiem, że chodziło Ci o całą galę, a nie tylko walkę. Jeśli tak to się nie zrozumieliśmy.
Ja z kolei pisząc, że mało kogo ona interesuje odnosiłem się do walki Mayweathera z Berto, a nie całej gali.

(08-09-2015 09:48 PM)kubala1122331 napisał(a): [ -> ]Ty za to jak Komorowski, najpierw coś mówisz, potem myślisz Big Grin

Miałem na myśli Piotra Dudę, nieskazitelnego (jak się okazuje - nie do końca) związkowca, ale to już dyskusja na zupełnie inny temat.
3x zgoda. Jak zwykle poszło o nieporozumienie Smile
Gdzie mogę oglądać Polsat Sport i Polsat Sport extra , online?
za darmo,.
dam reputa za info,.
weeb.tv najprędzej, jeśli tam nie ma to pewnie znajdziesz już podczas gali na meczykach. Tam będzie masę linków do PS/PSE,
dzięks za info, ,z racji oczywiście pracy nocnej nie mogę oglądać bezpośrednio w domu,,
A chce zobaczyć sobotnie galę z Polskim komentarzem,,
od jutra do 6 października, czeka nas bardzo ciekawy okres w boksie, ,fajne przygryzki przed daniem głównym Października , GGG vs Lemieux, . a zatem:
Jutro
D. Wilder v J. Duhaupas /26 wrzesień
M. Sinyabi v T. Ndlovu /26 wrzesień

V. Ramirez v O. McKenzie 2 październik
S. Kentikian v S. Cruz Perez 2 październik

A. Broner v K. Allakhverdiev /3 październik
L. Matthysse v V. Postol 3 /październik

M. Vazquez v A. Mend /6 październik

3 październik,,, lubię to,.

@Kubala, pewnie nas poinformuje, co będzie w Polsacie, .
Jak uważacie. Da radę dzisiejszą galę obejrzeć na jakimś streamie? Bo polsat podczas walki Adamka ze Szpilką tak blokował transmisje w necie, że chyba z kilkanaście linków musiałem zużyć, a więc do dupy z takim oglądaniem. A chcę obejrzeć tylko dwie walki - Piątkowskiej i Reksa.
@Wilku
Ja dziś sobie odpuszczam, w zeszłym roku trochę się człowiek musiał namęczyć bo polszmat blokował, ale streamów będzie pełno. Jak Ci się chce walczyć to zacznij od drakuli, a im bliżej gali tym więcej się linków w sieci pojawi. Ja obejrzę na spokojnie jutro walkę pań, reszta mało mnie interesuje.
Przekierowanie