Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Boks w tv - co można znaleźć na srebrnym ekranie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Polsat sport niby jest boks ale po co oglądać 50razy Pacquiao vs Bradley/Donaire vs Mathebula. Wczoraj o 1:00 leciała legendarna walka Włodarczyk vs Palacios miałem ochotę punktować tą walkę ale szczerze mówiąc zasnąłem w przerwie między 1 a 2 rundą. Wolałbym już oglądać starsze walki ale ciekawsze, które może i oglądałem ale z chęcią sobie je przypomne. A jaka jest wasza opinia na ten temat Smile?
Holy230
Dokładnie! dzisiaj np. też leciał pojedynek Włodarczyk vs Green. Ja myślę, że Polsat nie przypadkowo pokazuje powtórki walk. Wolałbym żeby pokazywali codziennie inne walki nawet te stare niż powtarzać po 20 razy w tygodniu te samą walkę... jest to bardzo wkurzające.
Dzisiaj sie pośmiałem troche z Majewskiego, bo do Proksy to mu brakuje bardzo dużo, Torres tak go znokautował mocno że leżał jak kłoda Big Grin
A pozatym najczęściej pokazują walki top rank Smile zauważ
@Holy230
Mam nadzieje, że Polsat będzie pokazywał gale TNT Promotions...
TMT promotions Big Grin "The Money team" ja jestem fanem "El Diamond Boy Promotions"
Panowie jak tam dzisiaj z transmisjami? Na którym niemieckim kanale można obejrzeć Hucka i zapewne koliduje walka wieczoru z KSW? Wrzucajcie jakieś info o transmisjach z dzisiejszych walk.
Wie ktoś jak to jest, że jesli galę Huck vs Afolabi transmituje Polsat Sport a zamówię PPV to na jakim kanale będę mógł oglądać galę KSW? Zostaje stworzony wtedy jakiś tymczasowy kanał czy wewala mi się to na Polsat Sport ?
Nie, poszukaj na 50 w górę, tam na pewno jest gdzieś KSW. Bedziesz miał program PPV KSW itd.
Zerkając na ramówkę PSE spotkałem się z takim czymś jak: Gala boksu zawodowego w Aarhus. Co to jest w ogóle za gala? Walczy tam ktoś ciekawy?
Właśnie dają powtórkę walki Huck vs Minto
@redd
Jeśli to rzeczywiście ta gala to ciekawe za jaką karę PSE to pokazuje...Smile
Przekierowanie