Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Boks w tv - co można znaleźć na srebrnym ekranie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
No to niespodzianka dla mnie, bo ostatnie gale GGG miał jednak Canal+ Sport. Jednak oni tylko odpady zbierają, niech tak już pozostanie Smile
no, pierwszy raz od dłuższego czasu, (czyli walki GGG vs Stevens, ) nie trzeba będzie odpalać streama,na geńieSmile
w dodatku Roman Gonzalez i Ortiz z mocnym rywalem, duży plus ponownie dla Polsatu sport, .
- noc z soboty na niedzielę, z 29 na 30 sierpnia 2015 roku o 4:00, Fightklub, ESPN Premier Boxing Champions: Abner Mares - Leo Santa Cruz,
Fajny weekend się szykuje - turniej im. Felixa Stamma w PS, Joshua - Cornish w PS, wcześniej jakaś gala z Las Vegas też w PS, Charlo - Bundrage i walka Quillina w TVP Sport.
Wszakże są i gorsze wiadomości. Dwie chyba najciekawsze gale: Stevenson - Karpency, a przede wszystkim Money - Berto NA DZIŚ nie będą pokazywane w Polsce...
Dla mnie nie muszą, obejrzę May vs Berto na streamku, z orginalnym komentarzem Showtime,

dzięki za info galowe, kubala,,A na tej gali polsatowskiej z Las Vegas, to jakie konkretnie pojedynki będą, wiesz?
(07-09-2015 11:22 PM)kubala1122331 napisał(a): [ -> ]a przede wszystkim Money - Berto NA DZIŚ nie będą pokazywane w Polsce...

A kogo to obchodzi? Tongue
Wietnam
Oscar Valdez - Chris Avalos w main evencie.

Martin
Jak widać kogoś to obchodzi. Jeśli tak podchodzimy do rzeczy to możemy skasować całe forum, w końcu kogo to wszystko obchodzi.
@Kubuś
Pytałem kogo obchodzi walka Mayweather vs Berto, a nie forum bokserskie. Dla szerokiego spektrum walczy dwóch anonimów (uwierz mi, że dla ludzi nie interesujących się boksem Floyd to kompletny anonim, nie wspominając o Berto) więc brak transmisji takiej walki w Polsce jest zrozumiały. Koneserów boksu w większości też takie zestawienie nie rajcuje, a nawet gdyby to jest to w skali kraju jest to garstka ludzi więc dla kogo ta transmisja Kuba???
Dzięki kubala,
Trzeba będzie zerknąć na tego Valdeza juniora, ciekawy zawodnik ,moim zdaniem może on zostać następcą Marqueza,.
Martin
Mayweather - Berto
Groves - Jack
Martirosyan - Smith
Martinez - Salido II
Gonzalez - Oquendo

Nikogo nie interesuje taka gala? :O Jeśli tak, to w ogóle dziw bierze, że jakiekolwiek gale są pokazywane w Polsce...
Przekierowanie