Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Boks w tv - co można znaleźć na srebrnym ekranie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mają kontrakt na gale Sauerlanda, więc i ten słaby event pokażą jako zapchajdziurę ramówki.
Ostatnio Polsat Sport oddaje pole na boks Orange Sport. Nie martwi mnie ten fakt, a nawet dobrze że jest większa konkurencja.
Trochę szkoda, że w OS są głównie tylko walki wieczoru, a na PS była cała gala. Fajnie było wtedy popatrzeć na młodych bokserów, którzy dopiero wchodzą w bokserski świat. Ale fakt faktem, w tą sobotę są łącznie 4 gale - 3 na Polsatach i 1 na OS. Całkiem sporo, jak na jeden weekend.
Fightklub od 1 sierpnia w ofercie CP. Zastąpi wycofywany z polskiego rynku ESPN Classic. Zmiana może nie korzystna, bo ESPNC to naprawdę solidny kanał był, ale myślę, że będzie ciekawym uzupełnieniem bokserskiej oferty Cyfrowego Polsatu. Na Fightklubie można wyłapać naprawdę sporo ciekawych walk i choć transmisji live jest jak na lekarstwo, to z chęcią poprzypominam sobie kilka pojedynków z oferty Fightklubu.
W sumie płakać specjalnie po ESPNC nie będę, były tam ciekawe programy, ale od dwóch lat boksu tam jak na lekarstwo. Większość to archiwalne mecze, które chyba mało kogo interesują.
Tak, ale właśnie na ESPNC pierwszy raz oglądałem Aliego, Tysona, Gattiego, a więc sentyment pozostałTongue
Dawniej na ESPN można było obejrzeć dużo więcej rzeczy związanych z boksem,typu te programy z Bertem Sugarem i wiele legendarnych walk,a teraz jak patrze to w kółko leci 30 na 30 z historią Alego i Holmesa.Fightklub na plus Smile
Gala Fonfara - Campillo będzie w Polsacie Sport i Polsacie. Problem jest tylko taki, że w otwartej TV pokażą chyba tylko Artura z Mollo, bo transmisja zaplanowana jest na 5, a o 6 koniec. Do tego widziałem reklamę, gdzie mówili tylko o walce Szpilki. Trochę by to nieuczciwe było wobec Andrzeja...
Z tego co wiem to Fonfara vs Campillo również w otwartym.
Fightklub to świetny program! Ciągle tam leci jakiś boks,a że często mniej znany to nawet wyników tych walk nie znam,więc oglądam z ciekawością.Polecam Tongue
Jako że na głównej piszą, że Szpila wychodzi o 5, a Fonfara około 6, to zdaje się, że mówią nieprawdę. Jak pisze na swoim twiterze Jerzy Mielewski, dziennikarz Polsatu, Szpila wychodzi 3.20-3.30, Fonfara tuż po nim. Tak piszę, by nikt kto chce obejrzeć walkę live, nie przegapił.
Przekierowanie