Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Boks w tv - co można znaleźć na srebrnym ekranie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(06-11-2014 01:40 PM)WietnamskiePorno napisał(a): [ -> ]!A u nas filantrop skubie naiwnich Polaczkòw,, Bar albo stream , Solorz niet.

Skubie skubie, bo głupoli nie brakuje.
Mam jednak głęboką nadzieję, że to gówno zniknie i z Polski.
Martin
Niestety, to przetrwa, ja tam nie mam najmniejszych wątpliwości.
Ja planuję kupić PPV, ale nie dlatego, że tak widzimisię, tylko dlatego, żeby to w ogóle obejrzeć. Jak już podkreślałem, w domu mam bardzo słaby internet i jeśli nie wykupię transmisji po prostu nie obejrzę, a naprawdę chciałbym ten wieczór fajnie spędzić patrząc na dwie super gale. Gdybym wiedział, że jak nie kupię to więcej nie będzie PPV, to bym nie obejrzał, trudno, ale nie ma się co oszukiwać. To czy kupię czy nie, nie ma najmniejszego znaczenia, jeśli chodzi o ogół, bo ten system i tak przetrwa. 40 zł to nie jest majątek, tym bardziej, że akurat na koncie tel. mam sporo wolnej kaski.

Aha, myślę, że nie chodzi o to, że brakuje głupoli, bo nie ma co wszystkich generalizować. Ale po prostu jest za dużo januszy, takich bambrów, którzy kupując PPV chcą po prostu pokazać, że ich na to stać, a o boksie nie mają pojęcia.
(06-11-2014 08:59 PM)kubala1122331 napisał(a): [ -> ]Martin
Niestety, to przetrwa, ja tam nie mam najmniejszych wątpliwości.

Jeśli nie będzie klientów to produkt zniknie z rynku.

(06-11-2014 08:59 PM)kubala1122331 napisał(a): [ -> ]Ja planuję kupić PPV, ale nie dlatego, że tak widzimisię, tylko dlatego, żeby to w ogóle obejrzeć. Jak już podkreślałem, w domu mam bardzo słaby internet i jeśli nie wykupię transmisji po prostu nie obejrzę, a naprawdę chciałbym ten wieczór fajnie spędzić patrząc na dwie super gale. Gdybym wiedział, że jak nie kupię to więcej nie będzie PPV, to bym nie obejrzał, trudno, ale nie ma się co oszukiwać. To czy kupię czy nie, nie ma najmniejszego znaczenia, jeśli chodzi o ogół, bo ten system i tak przetrwa.

Zawsze jest jakieś wyjście. Skoro masz w domu słaby internet to obejrzyj to sobie poza domem - u znajomego, w pubie, gdziekolwiek. Skoro jesteś przy kasie to zamiast płacić 40 zł to będąc w klubie czy gdzieś kup sobie za to np. browar.

To czy to wykupisz ma znaczenie i to duże, bo widzisz takich jak Ty jest więcej i każde wykupienie ppv to szkodzenie samemu sobie bo jeśli są tacy co to kupują no to co myślą decyzyjni polsatu? Sprzedajemy dalej!

(06-11-2014 08:59 PM)kubala1122331 napisał(a): [ -> ]Aha, myślę, że nie chodzi o to, że brakuje głupoli, bo nie ma co wszystkich generalizować. Ale po prostu jest za dużo januszy, takich bambrów, którzy kupując PPV chcą po prostu pokazać, że ich na to stać, a o boksie nie mają pojęcia.

Nie patrz na innych, patrz na siebie. Może to ja jestem dziwny, ale dla mnie ppv to produkt, który może kupić tylko frajer. Sorry, jeśli ktoś poczuł się teraz urażony, ale płacenie za dostęp do oglądania czegoś za co już płacę co miesiąc w ramach abonamentu jest głupotą, a ja na głupotę jestem wyjątkowo odporny.
Wyjścia z sytuacji są. Ja np, idę ze swoim kumplem do fajnego, klimatycznego pubu i przy browarach obejrzymy galę. PPV bym nie kupił. Walka pomiędzy pompowanym balonem a schodzącym ze sceny bokserem - to nie to. Lepiej ominąć system i wydać 20 zł na browary zamiast ppv Wink
Martin
Ale zrozum, że u mnie na wsi, najbliższy pub jest dokładnie 18 km. ode mnie. Najbliższy znajomy to coś koło 8-10 km. Co ja rowerem pojadę? I to się skończy tak, że albo będę lasem wracał w środku nocy, gdzie grasują dziki stadami (pod chałupę mi podchodzą...), albo nie obejrzę Hopkins - Kovalev. A ja chcę jak człowiek, usiąść włączyć TV/streama, kupić czteropak i przeżyć wspaniały wieczór. Uwierz mi, że nigdy nie byłeś nawet na takim zadupiu na jakim ja mieszkam. Po prostu czegoś takiego nawet w google maps nie ma Tongue
Może jestem głupi, bo chcę sobie zrobić przyjemny wieczór, nie mnie to oceniać.
@Kubala
Przecież Ty zdaje sie w Łodzi studiujesz...?
Wracam na weekendy do domu, jak każdy student? Smile
Kubala
Ile chcesz kasy za upolowanie metrowego dzika na święta?
Joker
Hmmm... Ciekawa oferta Smile Dla mnie widok dzika to już codzienność, ale siły jeszcze nie używałem Tongue
Jakbyś planował palnąć jakiegoś w ucho to mrygnij-dogadamy się Big Grin
Przekierowanie