Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Boks w tv - co można znaleźć na srebrnym ekranie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jeżeli się nie mylę podczas walki Marquez vs Alvarado, Andrzej Kostyra wspomniał coś o transmisji w Polsacie Sport walki Cotto vs Martinez.

Tymczasem na twitterze Mati Borek ćwierka o tym, że walka Fonfara vs Stevenson będzie pokazana w Polsce, a szczegóły niebawem. I tu już pachnie mi PPV. Bo gdyby Polsat nabył prawa to Borek by to oficjalnie ogłosił, pozostawił jednak nutkę domysłu - zapewne zastanawiają się nad transmisją w otwartym kanale i PPV...
PPV o 5 rano?
Powodzenia Fonfara to nie Gołota...(choć też Andrzej)
Sander
Cotto - Martinez na 100% w PS, jak każda większa gala Top Rank. Co do PPV walki Stevenson - Fonfara, to jeśli to zrobią, to brak mi słów... Myślałem, że szczyt żenady osiągnęli puszczając Wawrzyka z Povetkinem... Czyżbym się mylił?
Szczyt żenady nie zostanie przekroczony nawet gdy ten pojedynek będzie w PPV Tongue, ale być może Borek miał na myśli coś innego...
Na Twitterze Borek napisał, że walka w Polsacie Sport, więc bez żadnego PPV Smile
A no to gitara - trzeba powiedzieć, że w Polsce jeśli chodzi o boks, to Polsat Sport wymiata.
No to fajowo,żeby jeszcze jakąś alternatywę dla Kostyry znaleźli
Oglądał ktoś premierowy odcinek Punchera?
ja nie, możesz coś więcej napisać jak Twoja opinia? Warto zasiąść przed tv?

agnieszkarak

umowmy sie czy zasiadanie przed telewizorem oddaje w najmniejszym stopniu emocje na gali na zywo???
Przekierowanie