Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
(09-10-2015 05:30 PM)Wietnam napisał(a): [ -> ]Czyli sugerujesz że Kliczko specjalnie łapie kontuzję ? Wink



Ja nawet nie wiem, czy on ja faktycznie zlapal, czy moze to tylko gra. Nie wiem jak jest w tym konkretnym przypadku, ale fikcyjne kontuzje na chwilke przed walka, to sposob dobrze znany od wielu dekad w boksie zawodowym. Tak sie robilo i zapewne do dzis robi. Jezeli Kliczko potrafil dwukrotnie wykolegowac Chisore, Puleva, a teraz Furego, to odzywa sie u mnie taka ludzka podejrzliwosc.
Możliwe że jest to celowe. Wytrącenie z rytmu przygotowań zawsze wpływa na dyspozycję przeciwnika, mniej lub bardziej. Do tego może to jakaś psychologiczna gra, może Wladimir chciał pokazać Tysonowi kto tu rządzi i rozdaje karty, bo słowami przecież do niego nie dotrze. Przełożenie walki o zaledwie miesiąc też świadczy o tym, że to nie jest żadna poważna kontuzja. Może Kliczko wykorzystał jakiś mniejszy uraz, taki który nie spowodowałby przesunięcia mniej ważnej walki, do przełożenia tej walki i zagrania Tysonowi na nosie.
"Istnieje duża szansa, że najlepszy polski pięściarz wagi super lekkiej Michał Syrowatka (13-0, 4 KO) stoczy swoją kolejną zawodową walkę 28 listopada na gali w Dusseldorfie, gdzie główną atrakcją będzie pojedynek o pasy mistrza świata WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej pomiędzy Władymirem Kliczko i Tysonem Furym.

Syrowatka podczas imprezy organizowanej na stadionie ESPRIT Arena miałby zmierzyć się z Robertem Tlatlikiem (16-0, 10 KO) - zdradził w magazynie "Puncher" Andrzej Gmitruk, trener polskiego pięściarza. Tlatlik mieszka na stałe w Niemczech, chociaż urodził się w Chorzowie. 27-latek boksował już w ubiegłym roku na gali z udziałem Kliczki, kiedy to Ukrainiec pokonywał Kubrata Pulewa."

http://www.ringpolska.pl/michal-syrowatk...iczko-fury


Fajnie byłoby zobaczyć Polaka na gali w Dusseldorfie, choć rywal chyba nie z najwyższej półki...mimo iż ma bardzo dobry bilans.


Mam jeszcze jedno wolne miejsce w samochodzie, gdyby ktoś był chętny to szczegóły na pw.
“Kliczko lubi kontrolować sytuację. On musi być tym, który ma wszystko pod kontrolą. To, że przebrałem się za Batmana i w tym stroju pojawiłem na konferencji prasowej sprawiło, że nie był on w stanie kontrolować tego, co się dzieje. W ten sposób go dopadłem. Sprawiłem, że czuł się sfrustrowany i nie był w stanie niczego zrobić. Ja mam problemy psychiczne zwłaszcza, gdy chodzi o Kliczkę. On będzie miał sporo problemów mentalnych, gdy wejdzie ze mną do ringu. Shannon Briggs tylko udaje. On i Kliczko lubią się i dzwonią do siebie, aby umówić się na to, co który ma zrobić. Oni mają to przećwiczone. Ja jestem zupełnym przeciwieństwem tego co dzieje się pomiędzy nimi. Ja jestem sobą, a on czuje się obok mnie bardzo niekomfortowo. Władimir nie wie co się dzieje. To, co stało się podczas konferencji, gdy byłem przebrany za Batmana nie było z nim zaplanowane. Nawet to, że będę walczył na konferencji z Jokerem nie było z nim konsultowane. Wszystko wyszło idealnie. Kliczko lubi kontrolować szaleńców. Wszystko musi mieć dokładnie zaplanowane. Moim zdaniem on jest bardzo słaby psychicznie. Przed nami jest jeszcze finałowa konferencja prasowa i ważenie. Jeszcze będziemy mieli kilka spotkań twarzą w twarz przed samą walką. Jest więc jeszcze wiele szans na to, aby złamać go mentalnie jeszcze bardziej, jest to obecnie." - powiedział w rozmowie z Michelle Phelps pięściarz wagi ciężkiej Tyson Fury .
Trochę racji Tyson zapewne ma, ale w końcu gadanie się skończy gdy staną na przeciw siebie w ringu i wówczas będzie trzeba walczyć na pięści, a nie na słowa......choć uważam, że Kliczko słaby psychicznie absolutnie nie jest, wręcz przeciwnie jest mocny.

No i przypomniał Fury o panu Briggsie. Była konferencja w Niemczech, była w Anglii a kolegi "Let's go champ" nie było.
Gala pod koniec miesiąca, a karta wygląda tak, .
Dwóch ciężkich, jedna Pięścirka bez rywalki, walka o kilka pasów.
Pewnie załatwią kilku Jurneymanòw, może będzie Syrowatka z tym niepokonanym Niemcem, .
Ale narazie jak na taki profesjonalizm K2 się nie popisuje,
Zobaczymy z kolei Gale środową w Kazaniu, jaka karta!, i to znana dużo dużo wcześniej, .
http://boxrec.com/show/721333
“Chciałbym powiedzieć, że jestem współczesnym Muhammad Ali. Nie wydaje mi się, aby istniał obecnie ktoś taki jak ja w boksie. Nie widzę nikogo takiego jak ja w kategorii ciężkiej, ani w żadnej innej kategorii wagowej, tym bardziej po tym, jak Floyd Mayweather zakończył karierę. Nadszedł czas na nową erę i nowy podział w zawodowym boksie, czyli na mnie.” - powiedział BBC.com Tyson
Fury.

Przesada gruba przesada, bywa tak że jestem za przeciwnikami Kliczki, kibicowałem Wachowi, Jennings' owi
ale teraz chce aby Władimir znokautował tego pajaca,.
Ciekawe czy znajdzie wymówkę po walce, Fury.
Ale czemu przesadza? Przecież ma absolutną rację. Widzisz drugiego takiego boksera jak on? Kogoś podobnego do niego w dzisiejszym boksie?
Bo ja nie Wink

I napiszę to po raz trzydziesty, żadnej wymówki szukać nie będzie musiał. Wypunktuje Włada, a jak szczęście dopisze to wygra przed czasem. W najgorszym razie zostanie zwałowany na punkty Wink
Big Grin Gogolius
Alim dzisiejszych czasów ,? Niech pokona Kliczke to się zastanowię czy jest jednym palcem od nogi Alego,
bo umiejętnościami, na pewno nie jest Alim dzisiejszych czasów,
Nie widzę takiego drugiego boksera który mając takie resume chwali się że jest Bogiem boksu,
mam nadzieję że twój post to tylko ironia @Gogolius. Smile
Podobno krowa, która dużo ryczy mało mleka daje. Tyson ryczy z dnia na dzień coraz bardziej.
Jeśli chodzi o promocję walki to jest naprawdę dobry, nawet Briggs się nie odważy pokazać Wink.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
Przekierowanie