Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Władimir Kliczko vs Tyson Fury
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
Po tej walce już będziemy wiedzieli na sto procent czy Fury to tylko "Wielka Gęba" czy coś więcej. Wink
Fury wykreowal wlasny wizerunek i na nim jedzie. Po prostu naturalnie jest mu pitolic takie farmazony. Zawsze mozna jeszcze troche podkrecic atmosfere, nie zdziwie sie jak na dobe przed walka przy pelnych trybunach, pewnym dobrym wyniku w tv jeszcze wykreci cos dziwnego na wazeniu Tongue

Jestem bardzo spokojny o Tysona. Na Pulewa liczylem, ale to bylo takie chciejstwo. By-By zaboksowal jak wielu przewidywalo. A tu jest spokoj: Futy wyjdzie, zrobi swoje i albo wygra na punkty albo przed czasem.

No chyba ze bedzie jakis psikus niczym Haye z Kliczko ale do tego sie chyba nie znizy.

Jedyny problem mam z tym ze taki spokoj odczuwalem ostatnio przy Stiverne - Wilder Big Grin
Kliczko walczy z niepokonanym zawodnikiem szósty raz w ostatnich 7 walkach. Wartość większości z nich była jaka była, ale na papierze wyglądać będzie ładnie.
W ostatnich latach można było dużo zarzucić Władimirowi pod względem dobieranych rywali, ale tak jak piszesz ostatnio walczy tylko z prawdziwą czołówką tej wagi i z każdą kolejną wygraną umacnia swoje legacy.
ostatnie 5 lat, na przestrzeni 9 pojedynków, odesłał: Haye'a,Povetkina, Pulewa, Jenningsa,teraz odeśle Furego, jak nie stanie się jakiś cud, ,czyli co, absolutny top w HW za sobą, na przestrzeni tych liczb, które podałem u góry,

Wilder w swoich 34 pojedynkach, nie miał chociażby jednego takiego nazwiska jakim jest Thompson bynajmniej nawet,
i broni z totalnymi średniakami, taki prestiżowy tytuł jakim jest pas WBC,,
prosta zajawka,
Jeszcze Wład, zdystansuje Wildera, i Hall of Fame zapewnione,,.Już zasługuje, ,,
Nie z przypadku rządzi tyle lat,, props i tyle, .
Po groźbach w stronę Władimira, następnie jego trenera teraz przyszła kolej na.......sędziego. Fury już straszy sędziego ringowego i stwierdził, że jeżeli ten będzie sprzyjał mistrzowi to "nie będzie się z nim pie****ł tylko go uderzy". Mimo tak chamskiego zachowania to Tyson ma coś w sobie, że da się go nawet lubić Smile.
Na nieco ponad miesiąc z kawałkiem wiemy już, że na gali w Dusseldorfie zawalczy Hughie Fury, a jego rywalem ma być Nicolai Firtha. Pewny jest też występ mistrzyni świata Cecilii Braekhus, która bronić będzie pasów z Ramoną Kuehne.
Czy tylko mi się wydaje , że walka Władimir Kliczko vs Fury Tyson, będzie oznaką jesiennej agonni
Jesiennej agonii? W jakim sensie?
wiesz może być szara i długa,
Czyli wysokie,łatwe zwyćięstwo Władźi na punkty,
czuje że może wypykać Furego jak Haye'a
a na końiec Tyson będźie narzekał na jakąś kontuzje,typu duży palec od ręki.
Nie czuje coś przed tą walką emocji,
Łatwe pieńiądze Mistrza.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
Przekierowanie