Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Chisora-Fury II
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
Ważenie: http://www.dailymail.co.uk/sport/boxing/...-here.html

Tylko nie wiem kiedy się zaczyna, bo według tego co tam pisze to już powinno dawno się zacząć.

Dobra już jest.

Chisora - 109,5 kg, Fury - 119,7 kg

Słabo. Choć Chisora wygląda dobrze fizycznie. Fury nigdy nie wygląda dobrze więc się nie rozebrał;d
Hoho przyszaleli. Ile wazyl Fury przed Ustinovem? Nie tyle samo?
No prosze, Fury ciezszy niz zakladano ale Derreck takze. Mimo wszystko to dodatkowe kg przeszkadzac beda nizszemu zawodnikowi.

Eubank i jego rywal klasycznie tuz pod limitem na wazeniu.
Chisora w sumie tyle samo ważył z Kliczką, a zawalczył wtedy świetnie. Bardzo dobrze też wygląda, jak go zobaczyłem na wadze to pomyślałem, że jest bardzo lekki. Nie wiedziałem wtedy ile waży bo te angielskie jednostki są tak durne że to brak słów. Jeżdżą odwrotnie, mierzą wszystko inaczej, mówią niby po angielsku ale tak na prawdę to po swojemu... Niech jeszcze zaczną chodzić tyłemBig Grin
Nieprawda, że dodatkowe kg muszą przeszkadzać Chisorze. Wręcz przeciwnie. W HW waga boksera jest często traktowana taktycznie. Tutaj Chisora będzie walczył z rywalem większym i cięższym, z którym trzeba będzie mocno się przepychać w zwarciach i klinczach. Chisora nie chce oddawać tutaj pola Tysonowi, stąd te kilogramy i postawienie na większą siłę fizyczną. Lekki "Del Boy" zostałby stłamszony i zatłuczony przy linach przez Travellersa. Zresztą Dereck wyglądał bardzo dobrze na ważeniu. Fury pewnie bez dresów koło 255 lbs, czyli można powiedzieć norma dla niego.
Fury z tą brodą wygląda mega staro. Wink I tak jakoś "menelsko"... Ok, ok w boksie nie o to chodzi, jak kto wygląda ale nie mogłem się powstrzymać przed takim komentarzem. Nigdy nie widziałem żadnej walki Tysona Fury'ego ale gdzieś tutaj przeczytałem, że jego pojedynki nie są porywające. Jednak dla świata sportu lepiej by było, gdyby z Kliczko spotkał się Tyson. Dlaczego? Bo to świeża krew, która daje nadzieję na jakieś nietypowe rozstrzygnięcie. Chisora już był na topie.
Chisora jest na topie.
Chisora schodzi z topu.

Co do wagi, jasne ze nieda sie przestawiac i jest mu lepiej. Zrobilem skrot myslowy bo sobie umyslilem ze lepiej zeby te pare kg za duzo mial Fury niz Derreck bo Tyson jest wyzszy i jemu to takiej roznicy nie robi.

Miedzy nimi 10kg i 20cm roznicy - de facto obaj porownywalni choc wazenia nie widzialem i jesli Derreck dobrze wygladal to dla mnie mogl wazyc nawet 120kg.

W sumie Chisora mogl stwierdzic ze nie da sie silowo przestawiac a Fury stwierdzil ze sie uprze i bedzie go przestawial Tongue

Ogolem brawo dla Derrecka jak to waga z walki z kliczko to super choc moj typ nie zmenia sie ani troche.
Czuje że walka będzie wyrównana,mam nadzieje że Fury wygra i tak raczej się stanie.
Bedzie wojna i Fury wygra przed polmetkiem, albo zaraz po.Wink
Tak tylko w kwestii formalnej. O której jest ta walka i gdzie ją będzie można zobaczyć?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
Przekierowanie