Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Deontay Wilder vs Gerald Washington/Izu Ugonoh vs Dominic Breazeale
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Halo, halo!? STS, Chapson, ktokolwiek. Co się stało? Dlaczego kursy na walkę Breazeale - Izu się odwróciły? Nagle Izu jest faworytem takim, jakim był jeszcze niedawno Dominic. Było jakieś ważenie czy info w mediach z jakiegoś obozu?
Pewnie większość grała na Izu, a wtedy to normalne, że kursy się odwracają Wink
Kursy się odwróciły bo zagraniczni liderzy rynku wyszli z Izu jako wyraźnym faworytem (co mnie osobiście zaskoczyło, bo walka 50/50). Niestety póki co STS musi się dostosowywać kursowo do rynkowych gigantów a nie odwrotnie Wink
A patriotyzm graczy swoją drogą, zawsze są bardzo duże zagrania na Polaków nawet jeśli są underdogami (np. Głowacki z Huckiem)
Na ten moment na Breazeale zagrano u nas 300 zl, na Ugonoha- kilka tysięcy
No to jeszcze rozumiem, ale to, że za granicą zaczęli widzieć faworyta w Izu to lekkie, miłe, zaskoczenie. Wink
Zdaniem trenera Kevina Barry'ego jego podopieczny Izuagbe Ugonoh (17-0, 14 KO) jest już tylko o
krok od walki z mistrzem świata WBC wagi ciężkiej Deontayem Wilderem (37-0, 16 KO). Polski
pięściarz swoją przełomową wygraną ma odnieść 25 lutego na gali w Alabamie, gdzie skrzyżuje
rękawice z Dominikiem Breazelem (17-1, 15 KO).

- Myślę, że zwycięzca tej walki zdecydowanie będzie kandydatem do walki z Wilderem - stwierdził
szkoleniowiec "Izu" w rozmowie z portalem boxingscene.com.

- Izu trenuje bardzo ciężko, ma za sobą znakomite sparingi. Sprowadziłem trzech sparingpartnerów i
przerobiliśmy wiele rund. 25 lutego on będzie gotów, by pokazać najlepszego możliwego Izu
Ugonoha! - zapewnia Kevin Barry.

Dla Ugonoha starcie z Breazelem będzie zawodowym debiutem w Stanach Zjednoczonych i zarazem
pierwszą walką po podpisaniu kontraktu menadżerskiego z Alem Haymonem.
Jak ja nie lubię takiego dzielenia skóry na żywym niedźwiedziu. Angry Confused Podoba, podobała mi się mentalność Adama Małysza. Koncentracja na najbliższym skoku i tyle...
Też mi się nie podoba takie gadanie. Niech Izu się skupi na najbliższej walce, a trener nie zawraca mu głowy Wilderem i paskami, bo teraz jest ważniejsza rzecz przed nim.
Gala prawdopodobnie w nc+
Też coś o tym czytałem.

Swoją drogą szkoda, że nie udało mi się namówić domu do zmienienia coraz słabszego cp na nc+, no ale chyba od kwietnia będzie na moją wioskę dochodził jakiś normalny internet, także nie będzie to już dla mnie takie ważne Big Grin
Kursy ciekawe, 1.45 na Ugonoha i 2.70 na Breazale. Trochę przesadzone chyba, w końcu Izu nie jest sprawdzony na wyższym poziomie.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Przekierowanie