Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Dawid Kostecki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Oglądając walkę o pas EBU w półciężkiej zastanawiam się jakie szanse miałby Cygan z takim pięściarzem jak np Gukneht. Szybki, dobry technicznie z watą w rękawicach. Myślę, że Kostecki miałby szansę na zdobycie mistrza Europy, ale niestety prawdopodobnie dalej będzie trzymany pod ochroną przez swojego promotora Angry Szkoda, bo wg mnie Kostecki mógłby coś osiągnąc. Pozostaje miec nadzieję, że Dawid zacznie wkońcu walczyc z czołówką wagi półciężkiej.

W następnej walce najchętniej zobaczyłbym Kosteckiego z kimś z trójki: Ngombu, Suchotski, Macciarinelli(znane nazwisko, szklana szczęka, najlepsze lata ma już za sobą, ale dalej to solidna marka)

A co wy sądzicie o dalszej karierze Cygana??
Ja nie wiem na co czekają jego promotorzy.
Szkoda nawet czasu na niego, niewarty uwagi lokalny zabijaka, który pewnie najlepsze lata ma za sobą.
Ale za to Najmana pokonał.
Mnie już niewiele obchodzą zapewnienia Wasilewskiego (od 3-4 lat), że Kostecki jest już gotowy na duże walki. Tak samo męczą mnie zapewnienia samego Cygana, jaki to on jest najlepszy w LHW i kogo by on nie pokonał. W sumie nawet obejrzałbym go w jakiejś walce weryfikującej (Mack, Erdei, Diaconu), ale wątpię aby do takiej doszło.
Walki z kimś spoza Europy raczej odpadają, chyba że miałyby się odbyć w Polsce. Bo do USA to wątpię żeby wpuścili Kosteckiego.
Wiadomo cos na temat nastepnej jego walki?
Narazie cisza
Następna walka może będzie w sądzie II instancji.
Hehe najprawdopodobniej Big Grin
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Przekierowanie