Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Dawid Kostecki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Ludzie, czego kogo Wy się spodziewaliście ? Fonfary, Hopkinsa albo Pascala ? I tak jest lepiej niż myślałem. Przecież Sołdra mieści się spokojnie w trójce najmocniejszych rywali Kosteckiego w karierze, ba nie wykluczam, że Andrzej wygra ten pojedynek, bo nie wiemy zupełnie nic o formie Kosteckiego i opieramy się tylko na jego wypowiedziach jaki to on nie jest super. Jak na polskie warunki jest to naprawdę dobre zestawienie i na moje jest tu 50/50.
Co trzeci bum Kosteckiego był lepszy od Sołdry , który przypominam dostawał baty od boksera hobbisty Grafki.
Do tego Sołdra został wyraźnie ograny przez Kubańczyka Acostę i dał kiepskie walki z Tchindą i Grafką. Jest naprawdę przeciętnym bokserem, w sam raz na powrót po dwuletniej przerwie dla Kosteckiego.
Sołdrę to ciężko nawet podpiąć pod średniaka, bo średniakami to są np. Miszkiń czy Głażewski, wspomniany wcześniej w temacie Mock, itp... Kostecki musiałby na prawdę chyba mieć kondycje na 2 minuty żeby tą walkę przegrać. A skoro sam chce 10 rund to chyba kondycyjnie jest dobrze.
Krzych
Żart? To podaj mi jeden logiczny powód, dlaczego nie chcą Sęka na tej gali za darmo. Tylko nie mów, że jest za słaby Smile
To zwykła kalkulacja. Sęk nie jest dobry i nie da się go bać, ale nie jest też na tyle zły żeby go brać na pierwszą walkę po takiej przerwie i zmianach, kiedy forma jest bardzo niewiadoma.
No ok, odniosłeś się tutaj do sytuacji z Kosteckim, a co z Głażewskim i Miszkinem? Dla nich taka walka, głównie dla tego pierwszego byłaby wielką szansą, a jednak jej nie chce, mimo, że Sęk zaoferował się oddać mu gazę. Czemu? Smile
Werner pieprzy o rewanżu Kostecki vs Sołdra, kolejne serwisy kopiują newsa z rp i piszą nieprawdę. Zadzwoniłem przed chwilą do Sołdry i powiedział tak:

- Nie jesteś pierwszą osobą, która mnie o to pyta. Nikt ze mną nie rozmawiał na temat rewanżu z Kosteckim, a ja i tak tej walki nie chcę. Co może mi dać taki pojedynek? Dawid był pewny, że mnie pokona, wzięli mnie jako mięso armatnie i strzelili sobie w kolano. Nawet dziś nie myślę o tej walce. Nie chcę póki co walczyć z Polakami. Nie wiem po co ktoś rozpowiada takie informacje. Chyba ktoś miał słabszy dzień.

Cała prawda i tylko prawda zawsze na boxing.pl haha Big Grin Smile Tongue
Super Express (czyli zrodlo trzeba zwerryfikowac) podaje, ze Kostecki w walce z Soldra byl na dopingu. Zbyt wysokie stezenie hormonu wzrostu. W zwiazku z tymi rewelacjami odwolano gale 10 kwietnia na ktorej mial boksowac Kostecki.

Widze, ze temat juz obgadany w offtopie Wink
Trzeba czytać posty kolegów...
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Przekierowanie