Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Dawid Kostecki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Według mnie to zdjęcie z poprzedniej odsiadki, rok 2007.
Jak przewinąłem na stronę 4. tematu, to najpierw myślałem, że wy mówicie o gościu z sygny BMH jako o Kosteckim.

Co do zdjęcia, które dał Adamek, to na 100% nie jest aktualne. To jest sprzed paru lat.
Jak podaje bokser.org wniosek o przerwę w odbywaniu kary dla Cygana ponownie odrzucony. A tu skrót jego więziennej postawy :

- Z opinii wynika, że Dawid
Kostecki zachowuje się
poprawnie, ale przejawia silny
związek z podkulturą więzienną.
Nie przejawia szczególnego
zainteresowania organizowanymi
zajęciami kulturalno-oświatowymi
czy sportowymi. Nie zabiega o
podjęcie pracy w zakładzie
karnym, nie bierze udziału w
pracach porządkowych. Jego
stosunek do popełnionego
przestępstwa jest bezkrytyczny -
powiedziała sędzia Marzena
Ossolińska-Plęs z Sądu
Okręgowego w Rzeszowie w
rozmowie z dziennikarzami
Gazety Wyborczej.

Też widzicie Cygana mówiącego : Świeżak pucuj się!
?Big Grin
Cygan przedłużył kontrakt z KP. W komentarzach na głównej pojawia się info, jakoby podczas ostatniej przepustki miał ważyć 73 kilogramy...
Bardzo ciekawy jestem jaka będzie bokserska przyszłość Cygana. Może jak powróci do profesjonalnych treningów, odbędzie ze 2-3 walki na przetarcie to dostanie szansę powalczenia o coś...
Kostecki wciąż będzie jednym z filarów grupy Wasilewskiego. Już widzę wypełnioną halę Podpromie i powrót Kosteckiego na ring. Kontrakt przedłużony o 5 lat więc Wasilewskiego zamierza nadal w Dawida inwestować. Wychodzi ponoć wczesną jesienią.
Oby tylko do niczego nie doszedł, bo jak ktoś taki pójdzie w świat reprezentować Polskę to będę musiał chyba zmienić obywatelstwo...
Niedługo Wasyl zmieni nazwe swojej grupy na PKP-Prison Knockout Promotion.
(29-04-2014 09:44 PM)Joker napisał(a): [ -> ]PKP
Coś mi to przypomina...

To piękny gest Wasilewskiego wobec Kosteckiego. Pamiętajmy, że chłopina ma dzieci, bodajże czwórkę, z tego co kojarzę.
(01-05-2014 05:00 PM)Adammobp napisał(a): [ -> ]To piękny gest Wasilewskiego wobec Kosteckiego. Pamiętajmy, że chłopina ma dzieci, bodajże czwórkę, z tego co kojarzę.
Mógłby mu więcej płacić, aby biedny Cygan nie musiał dorabiać sobie na boku sutenerką i dilerką, aby wyżywić rodzinę.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Przekierowanie